theme/default/images/header.gif Piratenpartij
Voor een vrije informatiesamenleving.

Startpagina » Afdelingen » Delft
    Antwoorden Weergaven Laatste bericht
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 12 Mei
Door: Geert-Jan op Thu, 11 May 2017
0 24 Thu, 11 May 2017 22:13
Door: Geert-Jan
  barbecue juni 2017 ook vegetarisch
Door: wim.dool op Mon, 08 May 2017
0 11 Mon, 08 May 2017 17:54
Door: wim.dool
  PiratenBarbecue
Door: wim.dool op Tue, 18 April 2017
0 34 Tue, 18 April 2017 22:56
Door: wim.dool
  Kroegmeet PP Rotterdam
Door: Frodo Dooijewaard op Sun, 16 April 2017
0 19 Sun, 16 April 2017 19:14
Door: Frodo Dooijewaard
  piraten klimmen.23 april 2017
Door: wim.dool op Wed, 12 April 2017
1 18 Wed, 12 April 2017 22:21
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Goede vrijdag 14 April
Door: Geert-Jan op Tue, 11 April 2017
0 15 Tue, 11 April 2017 22:00
Door: Geert-Jan
  1st of May, symposium about Cyber Security
Door: Jos op Thu, 06 April 2017
1 11 Thu, 06 April 2017 19:40
Door: edwin ijsman[1]
  Re: besproken tijdens kroegmeet(delft of rotterdam)verhoging contributie.
Door: Piratenpartij Delft op Tue, 04 April 2017
0 12 Tue, 04 April 2017 23:23
Door: Piratenpartij Delft
  besproken tijdens kroegmeet(delft of rotterdam)verhoging contributie.
Door: wim.dool op Tue, 04 April 2017
2 8 Tue, 04 April 2017 22:42
Door: Edwin IJsman
  bij ons ook burgerpeiling inzake herindeling
Door: wim.dool op Thu, 16 March 2017
0 27 Thu, 16 March 2017 12:51
Door: wim.dool
  Kom je morgen flyeren in Delft?
Door: Piratenpartij Delft op Fri, 10 March 2017
0 25 Fri, 10 March 2017 10:39
Door: Piratenpartij Delft
  Laatste kroegmeeting voor de Tweede Kamerverkiezingen! Delft, vrijdag 10 maart
Door: Geert-Jan op Tue, 07 March 2017
0 25 Tue, 07 March 2017 23:01
Door: Geert-Jan
  Fwd: Ter informatie: Persbericht verkiezingsmarkt op zaterdag 11 maart in winkelcentrum De Koperwiek
Door: wim.dool op Mon, 06 March 2017
0 10 Mon, 06 March 2017 13:02
Door: wim.dool
  Eindsprint!!!
Door: Geert-Jan op Tue, 07 March 2017
0 15 Tue, 07 March 2017 22:11
Door: Geert-Jan
  Cursus Politiek Actief
Door: Peter Roozemaal op Tue, 07 March 2017
2 10 Tue, 07 March 2017 21:53
Door: Geert-Jan
  Fwd: regio agenda campagne 1017
Door: Geert-Jan op Sun, 26 February 2017
0 27 Sun, 26 February 2017 22:57
Door: Geert-Jan
  Campagne posters!
Door: Geert-Jan op Sun, 26 February 2017
0 14 Sun, 26 February 2017 22:33
Door: Geert-Jan
  Fwd: [Rotterdam] Campagne brainstormen e.d. Rotterdam
Door: Jos op Thu, 23 February 2017
0 29 Thu, 23 February 2017 12:53
Door: Jos
  Fwd: [Kieslijst] Morgen Rotterdam bezoek
Door: Jos op Tue, 21 February 2017
0 22 Tue, 21 February 2017 20:17
Door: Jos
  Ziek
Door: Peter Roozemaal op Fri, 10 February 2017
0 28 Fri, 10 February 2017 18:23
Door: Peter Roozemaal
  Handtekeningen
Door: bestuur@piratenpartij op Tue, 24 January 2017
3 79 Wed, 25 January 2017 09:44
Door: edwin ijsman[1]
  Ondersteuningsverklaringen
Door: Jos op Sun, 22 January 2017
0 38 Sun, 22 January 2017 00:08
Door: Jos
  Borreldebat in de Waag over robots in de maatschappij
Door: Geert-Jan op Fri, 20 January 2017
2 35 Fri, 20 January 2017 15:26
Door: edwin ijsman[1]
  Ondersteuningsverklaringen
Door: Jos op Sun, 15 January 2017
0 23 Sun, 15 January 2017 22:38
Door: Jos
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 13 januari
Door: Geert-Jan op Thu, 12 January 2017
0 26 Thu, 12 January 2017 21:11
Door: Geert-Jan
  Fwd: [Algemeen] Pre-order PPNL kleding
Door: Jos op Wed, 28 December 2016
1 45 Thu, 29 December 2016 11:56
Door: edwin ijsman[1]
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 9 december
Door: Geert-Jan op Wed, 07 December 2016
0 50 Wed, 07 December 2016 22:19
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 11 november
Door: Geert-Jan op Thu, 10 November 2016
0 63 Thu, 10 November 2016 22:17
Door: Geert-Jan
  PiratesForIceland in Delft!
Door: Geert-Jan op Sat, 22 October 2016
0 62 Sat, 22 October 2016 23:45
Door: Geert-Jan
  CoderDojo met Privacy & Veiligheid
Door: Geert-Jan op Thu, 20 October 2016
0 45 Thu, 20 October 2016 21:47
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting en Piratencongres
Door: Jos op Thu, 13 October 2016
0 59 Thu, 13 October 2016 23:22
Door: Jos
  Vrijdag 14 oktober reinvent.money
Door: Jos op Thu, 06 October 2016
1 75 Fri, 07 October 2016 06:45
Door: edwin ijsman[1]
  FOSS campagne Delft wordt gekopieerd!
Door: Geert-Jan op Fri, 30 September 2016
1 78 Fri, 30 September 2016 15:01
Door: edwin ijsman[1]
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 9 september
Door: Geert-Jan op Wed, 07 September 2016
0 106 Wed, 07 September 2016 21:17
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 12 augustus
Door: Geert-Jan op Wed, 10 August 2016
0 106 Wed, 10 August 2016 22:15
Door: Geert-Jan
  Empowerment
Door: Jos op Sun, 24 July 2016
0 87 Sun, 24 July 2016 09:05
Door: Jos
  Re: [Ticket#1017677] FW: Betreft: Stem uitbringen met DigiD via de computer,
Door: Geert-Jan op Sat, 09 July 2016
0 78 Sat, 09 July 2016 01:32
Door: Geert-Jan
  public key Jan
Door: Jan Vlug op Fri, 08 July 2016
1 77 Fri, 08 July 2016 17:35
Door: Geert-Jan
  public key
Door: Edwin IJsman op Fri, 08 July 2016
0 63 Fri, 08 July 2016 16:50
Door: Edwin IJsman
  Public key Asta
Door: edwin ijsman[1] op Fri, 08 July 2016
0 56 Fri, 08 July 2016 16:02
Door: edwin ijsman[1]
Naar forum gaan:
  
Legenda Nieuwe berichten Nieuwe berichten   Geen nieuwe berichten Geen nieuwe berichten   Gesloten (met ongelezen berichten) Gesloten (met ongelezen berichten)   Gesloten Gesloten   Naar een ander forum verplaatst Naar een ander forum verplaatst

Huidige tijd: Sat May 27 10:09:20 CEST 2017