theme/default/images/header.gif Piratenpartij
Voor een vrije informatiesamenleving.

Startpagina » Afdelingen » Delft
    Antwoorden Weergaven Laatste bericht
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 9 februari
Door: Geert-Jan op Thu, 08 February 2018
0 20 Thu, 08 February 2018 22:35
Door: Geert-Jan
  Sleepwetcampagnefilm in de maak, Doe mee!
Door: Geert-Jan op Sat, 13 January 2018
0 45 Sat, 13 January 2018 20:38
Door: Geert-Jan
  NieuwjaarsKroegmeet bij Piratenpartij Delft! Vrijdag 12 januari
Door: Geert-Jan op Tue, 09 January 2018
0 33 Tue, 09 January 2018 23:12
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 8 december
Door: Geert-Jan op Thu, 07 December 2017
0 56 Thu, 07 December 2017 21:41
Door: Geert-Jan
  Zondag Thorium gesmoltenzout reactor demonstratie in Delft
Door: Geert-Jan op Mon, 13 November 2017
0 81 Mon, 13 November 2017 22:08
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 10 november
Door: Geert-Jan op Thu, 09 November 2017
0 70 Thu, 09 November 2017 21:10
Door: Geert-Jan
  Kroegmeetings in Dordrecht
Door: Geert-Jan op Sat, 14 October 2017
0 91 Sat, 14 October 2017 00:59
Door: Geert-Jan
  #Sleepnet Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 13 oktober
Door: Geert-Jan op Wed, 11 October 2017
0 120 Wed, 11 October 2017 22:33
Door: Geert-Jan
  Sleepwet, stand van zaken en Actie!!
Door: Geert-Jan op Mon, 25 September 2017
0 110 Mon, 25 September 2017 22:10
Door: Geert-Jan
  #Sleepnet Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 8 september
Door: Geert-Jan op Tue, 05 September 2017
0 198 Tue, 05 September 2017 22:01
Door: Geert-Jan
  OWee in Delft
Door: Geert-Jan op Mon, 14 August 2017
0 204 Mon, 14 August 2017 21:42
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 11 augustus
Door: Geert-Jan op Wed, 09 August 2017
1 273 Fri, 11 August 2017 14:05
Door: edwin ijsman[1]
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft
Door: Peter Roozemaal op Fri, 14 July 2017
0 203 Fri, 14 July 2017 13:26
Door: Peter Roozemaal
  Fwd: [Algemeen] Wie wil get PPI-congres organiseren...
Door: edwin ijsman[1] op Mon, 26 June 2017
0 193 Mon, 26 June 2017 16:06
Door: edwin ijsman[1]
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 9 Jun
Door: Geert-Jan op Fri, 09 June 2017
0 200 Fri, 09 June 2017 16:53
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 12 Mei
Door: Geert-Jan op Thu, 11 May 2017
0 213 Thu, 11 May 2017 22:13
Door: Geert-Jan
  barbecue juni 2017 ook vegetarisch
Door: wim.dool op Mon, 08 May 2017
0 195 Mon, 08 May 2017 17:54
Door: wim.dool
  PiratenBarbecue
Door: wim.dool op Tue, 18 April 2017
0 223 Tue, 18 April 2017 22:56
Door: wim.dool
  Kroegmeet PP Rotterdam
Door: Frodo Dooijewaard op Sun, 16 April 2017
0 229 Sun, 16 April 2017 19:14
Door: Frodo Dooijewaard
  piraten klimmen.23 april 2017
Door: wim.dool op Wed, 12 April 2017
1 394 Wed, 12 April 2017 22:21
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Goede vrijdag 14 April
Door: Geert-Jan op Tue, 11 April 2017
0 223 Tue, 11 April 2017 22:00
Door: Geert-Jan
  1st of May, symposium about Cyber Security
Door: Jos op Thu, 06 April 2017
1 246 Thu, 06 April 2017 19:40
Door: edwin ijsman[1]
  Re: besproken tijdens kroegmeet(delft of rotterdam)verhoging contributie.
Door: Piratenpartij Delft op Tue, 04 April 2017
0 190 Tue, 04 April 2017 23:23
Door: Piratenpartij Delft
  besproken tijdens kroegmeet(delft of rotterdam)verhoging contributie.
Door: wim.dool op Tue, 04 April 2017
2 289 Tue, 04 April 2017 22:42
Door: Edwin IJsman
  bij ons ook burgerpeiling inzake herindeling
Door: wim.dool op Thu, 16 March 2017
0 233 Thu, 16 March 2017 12:51
Door: wim.dool
  Kom je morgen flyeren in Delft?
Door: Piratenpartij Delft op Fri, 10 March 2017
0 208 Fri, 10 March 2017 10:39
Door: Piratenpartij Delft
  Laatste kroegmeeting voor de Tweede Kamerverkiezingen! Delft, vrijdag 10 maart
Door: Geert-Jan op Tue, 07 March 2017
0 199 Tue, 07 March 2017 23:01
Door: Geert-Jan
  Fwd: Ter informatie: Persbericht verkiezingsmarkt op zaterdag 11 maart in winkelcentrum De Koperwiek
Door: wim.dool op Mon, 06 March 2017
0 192 Mon, 06 March 2017 13:02
Door: wim.dool
  Eindsprint!!!
Door: Geert-Jan op Tue, 07 March 2017
0 203 Tue, 07 March 2017 22:11
Door: Geert-Jan
  Cursus Politiek Actief
Door: Peter Roozemaal op Tue, 07 March 2017
2 321 Tue, 07 March 2017 21:53
Door: Geert-Jan
  Fwd: regio agenda campagne 1017
Door: Geert-Jan op Sun, 26 February 2017
0 214 Sun, 26 February 2017 22:57
Door: Geert-Jan
  Campagne posters!
Door: Geert-Jan op Sun, 26 February 2017
0 181 Sun, 26 February 2017 22:33
Door: Geert-Jan
  Fwd: [Rotterdam] Campagne brainstormen e.d. Rotterdam
Door: Jos op Thu, 23 February 2017
0 197 Thu, 23 February 2017 12:53
Door: Jos
  Fwd: [Kieslijst] Morgen Rotterdam bezoek
Door: Jos op Tue, 21 February 2017
0 198 Tue, 21 February 2017 20:17
Door: Jos
  Ziek
Door: Peter Roozemaal op Fri, 10 February 2017
0 217 Fri, 10 February 2017 18:23
Door: Peter Roozemaal
  Handtekeningen
Door: bestuur@piratenpartij op Tue, 24 January 2017
3 476 Wed, 25 January 2017 09:44
Door: edwin ijsman[1]
  Ondersteuningsverklaringen
Door: Jos op Sun, 22 January 2017
0 224 Sun, 22 January 2017 00:08
Door: Jos
  Borreldebat in de Waag over robots in de maatschappij
Door: Geert-Jan op Fri, 20 January 2017
2 333 Fri, 20 January 2017 15:26
Door: edwin ijsman[1]
  Ondersteuningsverklaringen
Door: Jos op Sun, 15 January 2017
0 222 Sun, 15 January 2017 22:38
Door: Jos
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 13 januari
Door: Geert-Jan op Thu, 12 January 2017
0 212 Thu, 12 January 2017 21:11
Door: Geert-Jan
Naar forum gaan:
  
Legenda Nieuwe berichten Nieuwe berichten   Geen nieuwe berichten Geen nieuwe berichten   Gesloten (met ongelezen berichten) Gesloten (met ongelezen berichten)   Gesloten Gesloten   Naar een ander forum verplaatst Naar een ander forum verplaatst

Huidige tijd: Tue Feb 20 22:06:07 CET 2018