theme/default/images/header.gif Piratenpartij
Voor een vrije informatiesamenleving.

Startpagina » Afdelingen » Delft
    Antwoorden Weergaven Laatste bericht
  Ziek
Door: Peter Roozemaal op Fri, 10 February 2017
0 6 Fri, 10 February 2017 18:23
Door: Peter Roozemaal
  Handtekeningen
Door: bestuur@piratenpartij op Tue, 24 January 2017
3 44 Wed, 25 January 2017 09:44
Door: edwin ijsman[1]
  Ondersteuningsverklaringen
Door: Jos op Sun, 22 January 2017
0 24 Sun, 22 January 2017 00:08
Door: Jos
  Borreldebat in de Waag over robots in de maatschappij
Door: Geert-Jan op Fri, 20 January 2017
2 14 Fri, 20 January 2017 15:26
Door: edwin ijsman[1]
  Ondersteuningsverklaringen
Door: Jos op Sun, 15 January 2017
0 14 Sun, 15 January 2017 22:38
Door: Jos
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 13 januari
Door: Geert-Jan op Thu, 12 January 2017
0 14 Thu, 12 January 2017 21:11
Door: Geert-Jan
  Fwd: [Algemeen] Pre-order PPNL kleding
Door: Jos op Wed, 28 December 2016
1 29 Thu, 29 December 2016 11:56
Door: edwin ijsman[1]
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 9 december
Door: Geert-Jan op Wed, 07 December 2016
0 38 Wed, 07 December 2016 22:19
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 11 november
Door: Geert-Jan op Thu, 10 November 2016
0 45 Thu, 10 November 2016 22:17
Door: Geert-Jan
  PiratesForIceland in Delft!
Door: Geert-Jan op Sat, 22 October 2016
0 37 Sat, 22 October 2016 23:45
Door: Geert-Jan
  CoderDojo met Privacy & Veiligheid
Door: Geert-Jan op Thu, 20 October 2016
0 28 Thu, 20 October 2016 21:47
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting en Piratencongres
Door: Jos op Thu, 13 October 2016
0 41 Thu, 13 October 2016 23:22
Door: Jos
  Vrijdag 14 oktober reinvent.money
Door: Jos op Thu, 06 October 2016
1 59 Fri, 07 October 2016 06:45
Door: edwin ijsman[1]
  FOSS campagne Delft wordt gekopieerd!
Door: Geert-Jan op Fri, 30 September 2016
1 60 Fri, 30 September 2016 15:01
Door: edwin ijsman[1]
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 9 september
Door: Geert-Jan op Wed, 07 September 2016
0 83 Wed, 07 September 2016 21:17
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 12 augustus
Door: Geert-Jan op Wed, 10 August 2016
0 78 Wed, 10 August 2016 22:15
Door: Geert-Jan
  Empowerment
Door: Jos op Sun, 24 July 2016
0 72 Sun, 24 July 2016 09:05
Door: Jos
  Re: [Ticket#1017677] FW: Betreft: Stem uitbringen met DigiD via de computer,
Door: Geert-Jan op Sat, 09 July 2016
0 54 Sat, 09 July 2016 01:32
Door: Geert-Jan
  public key Jan
Door: Jan Vlug op Fri, 08 July 2016
1 63 Fri, 08 July 2016 17:35
Door: Geert-Jan
  public key
Door: Edwin IJsman op Fri, 08 July 2016
0 49 Fri, 08 July 2016 16:50
Door: Edwin IJsman
  Public key Asta
Door: edwin ijsman[1] op Fri, 08 July 2016
0 48 Fri, 08 July 2016 16:02
Door: edwin ijsman[1]
  public key
Door: edwin ijsman[1] op Fri, 08 July 2016
0 46 Fri, 08 July 2016 12:51
Door: edwin ijsman[1]
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 8 juli
Door: Geert-Jan op Wed, 06 July 2016
0 55 Wed, 06 July 2016 21:54
Door: Geert-Jan
  Tegenlicht meetup met Ancilla
Door: Jos op Mon, 20 June 2016
4 153 Mon, 20 June 2016 20:50
Door: Jan Vlug
  Lijsttrekkersdebat PiratenpartijNL zaterdag in Delft "Pirates on Tour!"
Door: Geert-Jan op Mon, 13 June 2016
1 73 Wed, 15 June 2016 23:23
Door: Jos
  campagne voor vrije opensource software in Delft FOSS
Door: Geert-Jan op Thu, 09 June 2016
0 84 Thu, 09 June 2016 22:13
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 10 juni
Door: Geert-Jan op Thu, 09 June 2016
0 70 Thu, 09 June 2016 22:10
Door: Geert-Jan
  ALV zondag
Door: Jos op Thu, 02 June 2016
0 86 Thu, 02 June 2016 21:38
Door: Jos
  'Delft krijgt netwerk van autonome drones'
Door: Geert-Jan op Wed, 04 May 2016
0 117 Wed, 04 May 2016 22:30
Door: Geert-Jan
  Vrijheidscollege door Ancilla Tilia
Door: Jos op Sun, 17 April 2016
0 104 Sun, 17 April 2016 12:35
Door: Jos
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 8 april
Door: Geert-Jan op Thu, 07 April 2016
0 104 Thu, 07 April 2016 22:18
Door: Geert-Jan
  Nieuwe buren
Door: Piratenpartij Delft op Thu, 17 March 2016
0 130 Thu, 17 March 2016 20:54
Door: Piratenpartij Delft
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 11 maart
Door: Piratenpartij Delft op Wed, 09 March 2016
0 83 Wed, 09 March 2016 21:45
Door: Piratenpartij Delft
  PPALV - Aangenomen moties
Door: Jos op Sun, 28 February 2016
1 116 Tue, 01 March 2016 21:34
Door: David van Deijk
  Zondag ALV
Door: Jos op Mon, 22 February 2016
2 184 Tue, 23 February 2016 11:13
Door: edwin ijsman[1]
  Fwd: [Communicatie] Iemand zin om over TTIP te debatteren in Delft vanavond?
Door: Geert-Jan op Fri, 19 February 2016
0 103 Fri, 19 February 2016 14:23
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 12 februari
Door: Geert-Jan op Wed, 10 February 2016
0 116 Wed, 10 February 2016 22:42
Door: Geert-Jan
  You have been unsubscribed from the Kopij mailing list
Door: kopij-bounces op Wed, 10 February 2016
0 112 Wed, 10 February 2016 13:22
Door: kopij-bounces
  Nieuwjaars Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 8 januari
Door: Geert-Jan op Tue, 05 January 2016
1 244 Fri, 08 January 2016 15:01
Door: Jan Vlug
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 11 december
Door: Geert-Jan op Wed, 09 December 2015
0 141 Wed, 09 December 2015 22:11
Door: Geert-Jan
Naar forum gaan:
  
Legenda Nieuwe berichten Nieuwe berichten   Geen nieuwe berichten Geen nieuwe berichten   Gesloten (met ongelezen berichten) Gesloten (met ongelezen berichten)   Gesloten Gesloten   Naar een ander forum verplaatst Naar een ander forum verplaatst

Huidige tijd: Tue Feb 21 10:41:36 CET 2017