theme/default/images/header.gif Piratenpartij
Voor een vrije informatiesamenleving.

Startpagina » Afdelingen » Delft
    Antwoorden Weergaven Laatste bericht
  Vanavond kroegmeeting!
Door: G-J op Fri, 12 April 2019
0 6 Fri, 12 April 2019 16:04
Door: G-J
  Huawei
Door: Reinier Bakels op Mon, 25 March 2019
2 59 Mon, 25 March 2019 14:34
Door: Reinier Bakels
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft, vrijdag 8 maart; Responsible Disclosure gemeente
Door: G-J op Thu, 07 March 2019
0 58 Thu, 07 March 2019 22:14
Door: G-J
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft, vrijdag 8 februari
Door: G-J op Fri, 08 February 2019
0 99 Fri, 08 February 2019 16:05
Door: G-J
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft, vrijdag 11 januari
Door: G-J op Thu, 10 January 2019
0 152 Thu, 10 January 2019 21:52
Door: G-J
  The Best Online Weed Shop for Kush & Cannabis
The Best Online Weed Shop for Kush & Cannabis
Door: herbalplug op Mon, 24 December 2018
0 163 Mon, 24 December 2018 19:23
Door: herbalplug
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft, vrijdag 14 december
Door: G-J op Fri, 14 December 2018
0 178 Fri, 14 December 2018 13:36
Door: G-J
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft, vrijdag 9 november
Door: G-J op Tue, 06 November 2018
0 228 Tue, 06 November 2018 21:39
Door: G-J
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft, vanavond vrijdag 12 oktober
Door: G-J op Fri, 12 October 2018
0 230 Fri, 12 October 2018 13:14
Door: G-J
  Nieuwe vrijwilliger op Social Media ZH?
Door: Steven Russchenberg | op Tue, 18 September 2018
6 765 Thu, 20 September 2018 16:07
Door: edwin ijsman[1]
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft, vrijdag 10 augustus
Door: G-J op Fri, 10 August 2018
0 325 Fri, 10 August 2018 14:42
Door: G-J
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft, vrijdag 13 juli
Door: G-J op Wed, 11 July 2018
0 297 Wed, 11 July 2018 22:13
Door: G-J
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft, vrijdag 8 juni
Door: G-J op Thu, 07 June 2018
0 336 Thu, 07 June 2018 22:36
Door: G-J
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft, vrijdag 11 mei
Door: G-J op Thu, 10 May 2018
0 323 Thu, 10 May 2018 22:08
Door: G-J
  plan - kleine lokale debatten donorref.
Door: Rico Brouwer | Pirate op Sun, 22 April 2018
6 1017 Thu, 26 April 2018 00:13
Door: Rico Brouwer | Pirate
  Referendum donorwet
Door: Reinier Bakels op Mon, 23 April 2018
0 323 Mon, 23 April 2018 09:51
Door: Reinier Bakels
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft, vrijdag 13 april
Door: G-J op Thu, 12 April 2018
0 356 Thu, 12 April 2018 23:12
Door: G-J
  Nog even flyeren tegen de Sleepwet!
Door: G-J op Fri, 16 March 2018
1 479 Sat, 17 March 2018 12:40
Door: Reinier Bakels
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft en STIP, vrijdag 9 maart
Door: G-J op Wed, 07 March 2018
0 380 Wed, 07 March 2018 22:07
Door: G-J
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 9 februari
Door: Geert-Jan op Thu, 08 February 2018
0 475 Thu, 08 February 2018 22:35
Door: Geert-Jan
  Sleepwetcampagnefilm in de maak, Doe mee!
Door: Geert-Jan op Sat, 13 January 2018
0 468 Sat, 13 January 2018 20:38
Door: Geert-Jan
  NieuwjaarsKroegmeet bij Piratenpartij Delft! Vrijdag 12 januari
Door: Geert-Jan op Tue, 09 January 2018
0 430 Tue, 09 January 2018 23:12
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 8 december
Door: Geert-Jan op Thu, 07 December 2017
0 469 Thu, 07 December 2017 21:41
Door: Geert-Jan
  Zondag Thorium gesmoltenzout reactor demonstratie in Delft
Door: Geert-Jan op Mon, 13 November 2017
0 472 Mon, 13 November 2017 22:08
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 10 november
Door: Geert-Jan op Thu, 09 November 2017
0 453 Thu, 09 November 2017 21:10
Door: Geert-Jan
  Kroegmeetings in Dordrecht
Door: Geert-Jan op Sat, 14 October 2017
0 464 Sat, 14 October 2017 00:59
Door: Geert-Jan
  #Sleepnet Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 13 oktober
Door: Geert-Jan op Wed, 11 October 2017
0 544 Wed, 11 October 2017 22:33
Door: Geert-Jan
  Sleepwet, stand van zaken en Actie!!
Door: Geert-Jan op Mon, 25 September 2017
0 517 Mon, 25 September 2017 22:10
Door: Geert-Jan
  #Sleepnet Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 8 september
Door: Geert-Jan op Tue, 05 September 2017
0 651 Tue, 05 September 2017 22:01
Door: Geert-Jan
  OWee in Delft
Door: Geert-Jan op Mon, 14 August 2017
0 654 Mon, 14 August 2017 21:42
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 11 augustus
Door: Geert-Jan op Wed, 09 August 2017
1 916 Fri, 11 August 2017 14:05
Door: edwin ijsman[1]
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft
Door: Peter Roozemaal op Fri, 14 July 2017
0 658 Fri, 14 July 2017 13:26
Door: Peter Roozemaal
  Fwd: [Algemeen] Wie wil get PPI-congres organiseren...
Door: edwin ijsman[1] op Mon, 26 June 2017
0 626 Mon, 26 June 2017 16:06
Door: edwin ijsman[1]
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 9 Jun
Door: Geert-Jan op Fri, 09 June 2017
0 645 Fri, 09 June 2017 16:53
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 12 Mei
Door: Geert-Jan op Thu, 11 May 2017
0 702 Thu, 11 May 2017 22:13
Door: Geert-Jan
  barbecue juni 2017 ook vegetarisch
Door: wim.dool op Mon, 08 May 2017
0 616 Mon, 08 May 2017 17:54
Door: wim.dool
  PiratenBarbecue
Door: wim.dool op Tue, 18 April 2017
0 667 Tue, 18 April 2017 22:56
Door: wim.dool
  Kroegmeet PP Rotterdam
Door: Frodo Dooijewaard op Sun, 16 April 2017
0 658 Sun, 16 April 2017 19:14
Door: Frodo Dooijewaard
  piraten klimmen.23 april 2017
Door: wim.dool op Wed, 12 April 2017
1 1054 Wed, 12 April 2017 22:21
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Goede vrijdag 14 April
Door: Geert-Jan op Tue, 11 April 2017
0 664 Tue, 11 April 2017 22:00
Door: Geert-Jan
Naar forum gaan:
  
Legenda Nieuwe berichten Nieuwe berichten   Geen nieuwe berichten Geen nieuwe berichten   Gesloten (met ongelezen berichten) Gesloten (met ongelezen berichten)   Gesloten Gesloten   Naar een ander forum verplaatst Naar een ander forum verplaatst

Huidige tijd: Thu Apr 18 20:53:02 CEST 2019