theme/default/images/header.gif Piratenpartij
Voor een vrije informatiesamenleving.

Startpagina » Afdelingen » Delft
    Antwoorden Weergaven Laatste bericht
  Zondag Thorium gesmoltenzout reactor demonstratie in Delft
Door: Geert-Jan op Mon, 13 November 2017
0 9 Mon, 13 November 2017 22:08
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 10 november
Door: Geert-Jan op Thu, 09 November 2017
0 11 Thu, 09 November 2017 21:10
Door: Geert-Jan
  Kroegmeetings in Dordrecht
Door: Geert-Jan op Sat, 14 October 2017
0 26 Sat, 14 October 2017 00:59
Door: Geert-Jan
  #Sleepnet Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 13 oktober
Door: Geert-Jan op Wed, 11 October 2017
0 27 Wed, 11 October 2017 22:33
Door: Geert-Jan
  Sleepwet, stand van zaken en Actie!!
Door: Geert-Jan op Mon, 25 September 2017
0 31 Mon, 25 September 2017 22:10
Door: Geert-Jan
  #Sleepnet Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 8 september
Door: Geert-Jan op Tue, 05 September 2017
0 89 Tue, 05 September 2017 22:01
Door: Geert-Jan
  OWee in Delft
Door: Geert-Jan op Mon, 14 August 2017
0 98 Mon, 14 August 2017 21:42
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 11 augustus
Door: Geert-Jan op Wed, 09 August 2017
1 123 Fri, 11 August 2017 14:05
Door: edwin ijsman[1]
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft
Door: Peter Roozemaal op Fri, 14 July 2017
0 107 Fri, 14 July 2017 13:26
Door: Peter Roozemaal
  Fwd: [Algemeen] Wie wil get PPI-congres organiseren...
Door: edwin ijsman[1] op Mon, 26 June 2017
0 115 Mon, 26 June 2017 16:06
Door: edwin ijsman[1]
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 9 Jun
Door: Geert-Jan op Fri, 09 June 2017
0 107 Fri, 09 June 2017 16:53
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 12 Mei
Door: Geert-Jan op Thu, 11 May 2017
0 123 Thu, 11 May 2017 22:13
Door: Geert-Jan
  barbecue juni 2017 ook vegetarisch
Door: wim.dool op Mon, 08 May 2017
0 104 Mon, 08 May 2017 17:54
Door: wim.dool
  PiratenBarbecue
Door: wim.dool op Tue, 18 April 2017
0 130 Tue, 18 April 2017 22:56
Door: wim.dool
  Kroegmeet PP Rotterdam
Door: Frodo Dooijewaard op Sun, 16 April 2017
0 121 Sun, 16 April 2017 19:14
Door: Frodo Dooijewaard
  piraten klimmen.23 april 2017
Door: wim.dool op Wed, 12 April 2017
1 171 Wed, 12 April 2017 22:21
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Goede vrijdag 14 April
Door: Geert-Jan op Tue, 11 April 2017
0 121 Tue, 11 April 2017 22:00
Door: Geert-Jan
  1st of May, symposium about Cyber Security
Door: Jos op Thu, 06 April 2017
1 130 Thu, 06 April 2017 19:40
Door: edwin ijsman[1]
  Re: besproken tijdens kroegmeet(delft of rotterdam)verhoging contributie.
Door: Piratenpartij Delft op Tue, 04 April 2017
0 111 Tue, 04 April 2017 23:23
Door: Piratenpartij Delft
  besproken tijdens kroegmeet(delft of rotterdam)verhoging contributie.
Door: wim.dool op Tue, 04 April 2017
2 154 Tue, 04 April 2017 22:42
Door: Edwin IJsman
  bij ons ook burgerpeiling inzake herindeling
Door: wim.dool op Thu, 16 March 2017
0 130 Thu, 16 March 2017 12:51
Door: wim.dool
  Kom je morgen flyeren in Delft?
Door: Piratenpartij Delft op Fri, 10 March 2017
0 113 Fri, 10 March 2017 10:39
Door: Piratenpartij Delft
  Laatste kroegmeeting voor de Tweede Kamerverkiezingen! Delft, vrijdag 10 maart
Door: Geert-Jan op Tue, 07 March 2017
0 118 Tue, 07 March 2017 23:01
Door: Geert-Jan
  Fwd: Ter informatie: Persbericht verkiezingsmarkt op zaterdag 11 maart in winkelcentrum De Koperwiek
Door: wim.dool op Mon, 06 March 2017
0 102 Mon, 06 March 2017 13:02
Door: wim.dool
  Eindsprint!!!
Door: Geert-Jan op Tue, 07 March 2017
0 106 Tue, 07 March 2017 22:11
Door: Geert-Jan
  Cursus Politiek Actief
Door: Peter Roozemaal op Tue, 07 March 2017
2 164 Tue, 07 March 2017 21:53
Door: Geert-Jan
  Fwd: regio agenda campagne 1017
Door: Geert-Jan op Sun, 26 February 2017
0 127 Sun, 26 February 2017 22:57
Door: Geert-Jan
  Campagne posters!
Door: Geert-Jan op Sun, 26 February 2017
0 108 Sun, 26 February 2017 22:33
Door: Geert-Jan
  Fwd: [Rotterdam] Campagne brainstormen e.d. Rotterdam
Door: Jos op Thu, 23 February 2017
0 114 Thu, 23 February 2017 12:53
Door: Jos
  Fwd: [Kieslijst] Morgen Rotterdam bezoek
Door: Jos op Tue, 21 February 2017
0 110 Tue, 21 February 2017 20:17
Door: Jos
  Ziek
Door: Peter Roozemaal op Fri, 10 February 2017
0 120 Fri, 10 February 2017 18:23
Door: Peter Roozemaal
  Handtekeningen
Door: bestuur@piratenpartij op Tue, 24 January 2017
3 271 Wed, 25 January 2017 09:44
Door: edwin ijsman[1]
  Ondersteuningsverklaringen
Door: Jos op Sun, 22 January 2017
0 128 Sun, 22 January 2017 00:08
Door: Jos
  Borreldebat in de Waag over robots in de maatschappij
Door: Geert-Jan op Fri, 20 January 2017
2 177 Fri, 20 January 2017 15:26
Door: edwin ijsman[1]
  Ondersteuningsverklaringen
Door: Jos op Sun, 15 January 2017
0 112 Sun, 15 January 2017 22:38
Door: Jos
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 13 januari
Door: Geert-Jan op Thu, 12 January 2017
0 118 Thu, 12 January 2017 21:11
Door: Geert-Jan
  Fwd: [Algemeen] Pre-order PPNL kleding
Door: Jos op Wed, 28 December 2016
1 176 Thu, 29 December 2016 11:56
Door: edwin ijsman[1]
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 9 december
Door: Geert-Jan op Wed, 07 December 2016
0 152 Wed, 07 December 2016 22:19
Door: Geert-Jan
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! vrijdag 11 november
Door: Geert-Jan op Thu, 10 November 2016
0 186 Thu, 10 November 2016 22:17
Door: Geert-Jan
  PiratesForIceland in Delft!
Door: Geert-Jan op Sat, 22 October 2016
0 206 Sat, 22 October 2016 23:45
Door: Geert-Jan
Naar forum gaan:
  
Legenda Nieuwe berichten Nieuwe berichten   Geen nieuwe berichten Geen nieuwe berichten   Gesloten (met ongelezen berichten) Gesloten (met ongelezen berichten)   Gesloten Gesloten   Naar een ander forum verplaatst Naar een ander forum verplaatst

Huidige tijd: Fri Nov 24 10:06:37 CET 2017