theme/default/images/header.gif Piratenpartij
Voor een vrije informatiesamenleving.

Startpagina » Organen » Ledenraad-Discussie
    Antwoorden Weergaven Laatste bericht
  Notulen Ledenraadsvergadering 2014-02-11
Door: AlexHaan op Tue, 18 February 2014
0 2383 Tue, 18 February 2014 23:20
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2014-02-04
Door: AlexHaan op Tue, 18 February 2014
0 1626 Tue, 18 February 2014 23:20
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2014-01-21
Door: AlexHaan op Wed, 29 January 2014
0 1345 Wed, 29 January 2014 18:31
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2014-01-28
Door: AlexHaan op Wed, 29 January 2014
0 1411 Wed, 29 January 2014 18:30
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2014-01-07
Door: AlexHaan op Tue, 07 January 2014
0 1333 Tue, 07 January 2014 23:09
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-12-10
Door: AlexHaan op Thu, 19 December 2013
0 1591 Thu, 19 December 2013 19:36
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-12-17
Door: AlexHaan op Thu, 19 December 2013
0 2203 Thu, 19 December 2013 19:35
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-12-03
Door: AlexHaan op Wed, 04 December 2013
0 1767 Wed, 04 December 2013 23:36
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-11-26
Door: AlexHaan op Tue, 26 November 2013
0 1377 Tue, 26 November 2013 22:15
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-11-05
Door: AlexHaan op Fri, 08 November 2013
0 1370 Fri, 08 November 2013 11:53
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-10-22
Door: AlexHaan op Tue, 22 October 2013
0 1362 Tue, 22 October 2013 23:26
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-09-10
Door: AlexHaan op Tue, 10 September 2013
0 1288 Tue, 10 September 2013 23:08
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-09-03
Door: AlexHaan op Wed, 04 September 2013
0 1483 Wed, 04 September 2013 23:09
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-08-20
nog geen geluidsopname - let op het noemen van een specifieke achternaam wat nog verwijderd moet worden
Door: AlexHaan op Tue, 20 August 2013
0 1433 Tue, 20 August 2013 22:22
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-07-23
Open deel notulen
Door: AlexHaan op Tue, 23 July 2013
0 1244 Tue, 23 July 2013 22:53
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-07-02
Beknopte notulen, geen geluidsopname. Als iemand meer heeft, post het!
Door: AlexHaan op Tue, 16 July 2013
0 1168 Tue, 16 July 2013 23:05
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-07-09
Beknopte notulen, geen geluidsopname. Als iemand meer heeft, post het!
Door: AlexHaan op Tue, 16 July 2013
0 1140 Tue, 16 July 2013 23:03
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-07-16
Door: AlexHaan op Tue, 16 July 2013
0 1444 Tue, 16 July 2013 23:02
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-06-25
Door: AlexHaan op Tue, 25 June 2013
0 1274 Tue, 25 June 2013 22:06
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-06-18
Door: AlexHaan op Tue, 18 June 2013
0 1300 Tue, 18 June 2013 22:03
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-06-11
Door: AlexHaan op Sun, 16 June 2013
0 1269 Sun, 16 June 2013 20:23
Door: AlexHaan
  Notulen vergadering 04-06-2013
Door: Nihlaeth op Tue, 04 June 2013
0 1303 Tue, 04 June 2013 23:32
Door: Nihlaeth
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-05-28
Door: AlexHaan op Tue, 28 May 2013
0 1489 Tue, 28 May 2013 22:02
Door: AlexHaan
2.gif Notulen Ledenraadsvergadering 21 mei 2013, 20:30-21:30
Notulen
Door: Prutzenberg op Fri, 24 May 2013
0 1493 Fri, 24 May 2013 10:56
Door: Prutzenberg
Naar forum gaan:
  
Legenda Nieuwe berichten Nieuwe berichten   Geen nieuwe berichten Geen nieuwe berichten   Gesloten (met ongelezen berichten) Gesloten (met ongelezen berichten)   Gesloten Gesloten   Naar een ander forum verplaatst Naar een ander forum verplaatst

Huidige tijd: Fri Feb 22 19:33:19 CET 2019