theme/default/images/header.gif Piratenpartij
Voor een vrije informatiesamenleving.

Startpagina » Organen » Ledenraad-Discussie
    Antwoorden Weergaven Laatste bericht
  Notulen Ledenraadsvergadering 2014-02-11
Door: AlexHaan op Tue, 18 February 2014
0 1652 Tue, 18 February 2014 23:20
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2014-02-04
Door: AlexHaan op Tue, 18 February 2014
0 1091 Tue, 18 February 2014 23:20
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2014-01-21
Door: AlexHaan op Wed, 29 January 2014
0 923 Wed, 29 January 2014 18:31
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2014-01-28
Door: AlexHaan op Wed, 29 January 2014
0 961 Wed, 29 January 2014 18:30
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2014-01-07
Door: AlexHaan op Tue, 07 January 2014
0 909 Tue, 07 January 2014 23:09
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-12-10
Door: AlexHaan op Thu, 19 December 2013
0 1078 Thu, 19 December 2013 19:36
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-12-17
Door: AlexHaan op Thu, 19 December 2013
0 1653 Thu, 19 December 2013 19:35
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-12-03
Door: AlexHaan op Wed, 04 December 2013
0 1205 Wed, 04 December 2013 23:36
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-11-26
Door: AlexHaan op Tue, 26 November 2013
0 935 Tue, 26 November 2013 22:15
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-11-05
Door: AlexHaan op Fri, 08 November 2013
0 888 Fri, 08 November 2013 11:53
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-10-22
Door: AlexHaan op Tue, 22 October 2013
0 873 Tue, 22 October 2013 23:26
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-09-10
Door: AlexHaan op Tue, 10 September 2013
0 875 Tue, 10 September 2013 23:08
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-09-03
Door: AlexHaan op Wed, 04 September 2013
0 994 Wed, 04 September 2013 23:09
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-08-20
nog geen geluidsopname - let op het noemen van een specifieke achternaam wat nog verwijderd moet worden
Door: AlexHaan op Tue, 20 August 2013
0 957 Tue, 20 August 2013 22:22
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-07-23
Open deel notulen
Door: AlexHaan op Tue, 23 July 2013
0 823 Tue, 23 July 2013 22:53
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-07-02
Beknopte notulen, geen geluidsopname. Als iemand meer heeft, post het!
Door: AlexHaan op Tue, 16 July 2013
0 778 Tue, 16 July 2013 23:05
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-07-09
Beknopte notulen, geen geluidsopname. Als iemand meer heeft, post het!
Door: AlexHaan op Tue, 16 July 2013
0 740 Tue, 16 July 2013 23:03
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-07-16
Door: AlexHaan op Tue, 16 July 2013
0 967 Tue, 16 July 2013 23:02
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-06-25
Door: AlexHaan op Tue, 25 June 2013
0 873 Tue, 25 June 2013 22:06
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-06-18
Door: AlexHaan op Tue, 18 June 2013
0 861 Tue, 18 June 2013 22:03
Door: AlexHaan
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-06-11
Door: AlexHaan op Sun, 16 June 2013
0 869 Sun, 16 June 2013 20:23
Door: AlexHaan
  Notulen vergadering 04-06-2013
Door: Nihlaeth op Tue, 04 June 2013
0 870 Tue, 04 June 2013 23:32
Door: Nihlaeth
  Notulen Ledenraadsvergadering 2013-05-28
Door: AlexHaan op Tue, 28 May 2013
0 981 Tue, 28 May 2013 22:02
Door: AlexHaan
2.gif Notulen Ledenraadsvergadering 21 mei 2013, 20:30-21:30
Notulen
Door: Prutzenberg op Fri, 24 May 2013
0 976 Fri, 24 May 2013 10:56
Door: Prutzenberg
Naar forum gaan:
  
Legenda Nieuwe berichten Nieuwe berichten   Geen nieuwe berichten Geen nieuwe berichten   Gesloten (met ongelezen berichten) Gesloten (met ongelezen berichten)   Gesloten Gesloten   Naar een ander forum verplaatst Naar een ander forum verplaatst

Huidige tijd: Tue Feb 20 22:16:27 CET 2018