theme/default/images/header.gif Piratenpartij
Voor een vrije informatiesamenleving.

Startpagina » Afdelingen » Groningen
    Antwoorden Weergaven Laatste bericht
  tip: Groningse journalist
Door: lisa[1] op Fri, 22 November 2013
1 1270 Fri, 22 November 2013 15:02
Door: Alex Haan
  Vergadering
Door: dulf op Thu, 21 November 2013
6 3125 Fri, 22 November 2013 09:56
Door: Alex Straver
  Lezingen in Groningen
Interessante lezingen in Groningen
Door: lancering op Wed, 20 November 2013
0 845 Wed, 20 November 2013 21:08
Door: lancering
  ALV en Piratenweekend vervoer
Door: dulf op Tue, 05 November 2013
16 7692 Sat, 16 November 2013 10:31
Door: Winand Slingenbergh
  GR2014 Campagne vergaderingen.
Door: dulf op Mon, 04 November 2013
9 4106 Sat, 09 November 2013 09:33
Door: Alex Straver
  applaus voor jezelf!
Door: lisa[1] op Wed, 06 November 2013
1 1221 Wed, 06 November 2013 16:37
Door: dulf
  Kroegmeet & Gemeenteraad
Door: dulf op Wed, 30 October 2013
0 859 Wed, 30 October 2013 23:03
Door: dulf
  oa ICT bedrijven gezocht
Door: Chris Garrit op Mon, 21 October 2013
0 888 Mon, 21 October 2013 21:56
Door: Chris Garrit
  Bier met LibertariĆ«rs
Door: Piraten Groningen op Fri, 18 October 2013
0 859 Fri, 18 October 2013 16:38
Door: Piraten Groningen
  Bitcoinbar van Noord Nederland in de EMG Faktors
Door: dulf op Sat, 12 October 2013
2 1534 Wed, 16 October 2013 17:06
Door: dulf
  Plan van aanpak Gemeenteraadsverkiezingen Groningen
Door: Alex Straver op Thu, 10 October 2013
1 1294 Sun, 13 October 2013 17:18
Door: Piraten Groningen
  Voorstel: een "privacy avond"
Door: Winand Slingenbergh op Mon, 30 September 2013
35 16615 Fri, 11 October 2013 12:44
Door: Chris Garrit
  Bier met Piraten 04-10-2013
Door: dulf op Mon, 30 September 2013
1 1376 Sat, 05 October 2013 11:28
Door: AlexHaan
  Online privacy
Door: Brands, Wouter op Wed, 02 October 2013
2 1711 Wed, 02 October 2013 15:10
Door: Chris Garrit
  On the 22th of september 2013 there are elections for the german parliament - YOU can participate in voting
Door: O. H. op Sat, 21 September 2013
0 868 Sat, 21 September 2013 06:15
Door: O. H.
  Bier met Piraten: De eerste ronde!
Door: dulf op Sun, 15 September 2013
11 5644 Fri, 20 September 2013 19:56
Door: Winand Slingenbergh
  Bier met Piraten: Activism Gamified!
Door: dulf op Fri, 06 September 2013
0 873 Fri, 06 September 2013 09:24
Door: dulf
  Einladung zum Piratenurlaub
Door: Stephan Pschera op Wed, 04 September 2013
0 881 Wed, 04 September 2013 20:51
Door: Stephan Pschera
  Bier met Piraten: Nieuwe gezichten?
Door: dulf op Mon, 19 August 2013
0 882 Mon, 19 August 2013 23:59
Door: dulf
  Welkom
Door: dulf op Tue, 13 August 2013
0 903 Tue, 13 August 2013 22:38
Door: dulf
  Piraten gezocht voor de KEI-week
Door: Piraten Groningen op Tue, 30 July 2013
5 2719 Fri, 02 August 2013 20:23
Door: Winand Slingenbergh
  Kroegmeet Groningen: KEI Week Revisited
Door: dulf op Tue, 23 July 2013
1 1261 Tue, 23 July 2013 09:32
Door: Piratenpartij Groning
  Re: [SUSPECTED SPAM] Kroegmeet Groningen 12/07: KEI Week
Door: <michiel.dulfer op Thu, 11 July 2013
0 925 Thu, 11 July 2013 07:53
Door: <michiel.dulfer
  Kroegmeet Groningen 12/07: KEI Week
Door: dulf op Wed, 10 July 2013
6 3316 Thu, 11 July 2013 00:28
Door: Argure
  Keimarkt
Door: dulf op Sat, 06 July 2013
0 900 Sat, 06 July 2013 15:39
Door: dulf
  Bier met Piraten 14/06/2013: Privacy en PRISM
Door: dulf op Tue, 11 June 2013
0 916 Tue, 11 June 2013 22:39
Door: dulf
  Crowdsourcing GR2014: Job Cohen
Door: dulf op Fri, 24 May 2013
4 2600 Sat, 25 May 2013 13:20
Door: dulf
  Kroegmeetings
Alles aangaande de kroegmeetings
Door: lancering op Sun, 19 May 2013
1 1420 Tue, 21 May 2013 12:57
Door: Mielipuoli
  GR2014
Gemeenteraadsverkiezingen 2014
Door: lancering op Sun, 19 May 2013
0 911 Sun, 19 May 2013 11:17
Door: lancering
Naar forum gaan:
  
Legenda Nieuwe berichten Nieuwe berichten   Geen nieuwe berichten Geen nieuwe berichten   Gesloten (met ongelezen berichten) Gesloten (met ongelezen berichten)   Gesloten Gesloten   Naar een ander forum verplaatst Naar een ander forum verplaatst

Huidige tijd: Mon Aug 10 17:13:22 CEST 2020