theme/default/images/header.gif Piratenpartij
Voor een vrije informatiesamenleving.

Startpagina » Afdelingen » Groningen
    Antwoorden Weergaven Laatste bericht
  Europese verkiezingen
Door: Joshua (TheYOSH) Rubi[1] op Mon, 10 February 2014
4 2631 Mon, 10 February 2014 12:40
Door: Xeryus
  De macht van de banken
Door: Joshua (TheYOSH) Rubi[1] op Mon, 10 February 2014
0 1011 Mon, 10 February 2014 10:50
Door: Joshua (TheYOSH) Rubi[1]
  Fwd: Verkiezingsactiviteiten
Door: Gerben Brands op Thu, 06 February 2014
4 2787 Thu, 06 February 2014 22:27
Door: Joshua (TheYOSH) Rubi
  Fwd: Opvallen in de verkiezingskrant
Door: Gerben Brands op Tue, 04 February 2014
7 3863 Wed, 05 February 2014 20:11
Door: dulf
  Kroegmeet Groningen: Vragenuurtje(s)
Door: dulf op Tue, 04 February 2014
0 977 Tue, 04 February 2014 22:42
Door: dulf
  GR2014 maillijst
Door: dulf op Sun, 02 February 2014
3 2246 Mon, 03 February 2014 23:20
Door: Arlette Reneman
  Persberichten? "Managing Old Media"
Door: dulf op Sun, 02 February 2014
0 1035 Sun, 02 February 2014 15:02
Door: dulf
  Ondersteuningsverklaringen ( 1 2)
Door: Gerben Brands op Tue, 28 January 2014
66 32587 Fri, 31 January 2014 15:12
Door: Johannes Bakker
  Groningse Piratenfamilie
Door: lisa[1] op Thu, 30 January 2014
9 5089 Fri, 31 January 2014 09:06
Door: Gerben Brands
  Fw: gemeenteraadsverkiezingen in de Beijumkrant
Door: Piraten Groningen op Wed, 29 January 2014
1 1384 Wed, 29 January 2014 20:43
Door: wouter brands
  energievoorziening van de toekomst
Door: dulf op Wed, 29 January 2014
5 3071 Wed, 29 January 2014 17:47
Door: Alex Haan
  Fwd: De Stem van Groningen
Door: Piraten Groningen op Wed, 29 January 2014
0 1023 Wed, 29 January 2014 13:45
Door: Piraten Groningen
  Pollfuck Dichtbij: Piratenpartij Groningen tegen de libertariers
Door: dulf op Wed, 29 January 2014
6 3638 Wed, 29 January 2014 13:30
Door: lisa[1]
  Verkiezingsprogramma
Door: dulf op Mon, 27 January 2014
7 3788 Tue, 28 January 2014 18:27
Door: Alex Haan
  Piratenpartij kaapt poll Dichtbij
Door: captainbont op Thu, 23 January 2014
1 1359 Thu, 23 January 2014 13:12
Door: dulf
  Bier met Piraten: Nieuwe Lijsttrekker!
Door: dulf op Wed, 22 January 2014
1 1346 Wed, 22 January 2014 23:49
Door: Nephtis Brandsma
  Gegevens voor de lijst - SPOED
Door: bestuur@piratenpartij op Sun, 19 January 2014
11 6018 Sun, 19 January 2014 16:32
Door: Martin van de Wardt-O
  Piratenweekend
Door: dulf op Wed, 15 January 2014
1 1456 Thu, 16 January 2014 14:14
Door: Gerben Brands
  Interessante opleiding voor aanstaand raadsleden
Door: Gerben Brands op Wed, 15 January 2014
1 1493 Wed, 15 January 2014 20:01
Door: biervat[1][2]
  Piratenweekend III: Het mysterie van het overgebleven bier.
Door: biervat[1] op Wed, 15 January 2014
0 1062 Wed, 15 January 2014 16:49
Door: biervat[1]
  Fwd: Uitnodiging kennisbijeenkomst Privacy Paleis 28 januari aan contactpersonen politieke partijen Groningen
Door: Gerben Brands op Tue, 14 January 2014
0 1077 Tue, 14 January 2014 08:58
Door: Gerben Brands
  Hackerspace Hive5 en praatje
Door: Richel Bilderbeek op Sat, 11 January 2014
0 1006 Sat, 11 January 2014 17:23
Door: Richel Bilderbeek
  Bier met Piraten: Meet & Greet?
Door: dulf op Tue, 07 January 2014
0 961 Tue, 07 January 2014 00:13
Door: dulf
  Lezing aan de gemeenteraad woensdag 8 januari!
Door: Gerben Brands op Mon, 06 January 2014
0 987 Mon, 06 January 2014 20:24
Door: Gerben Brands
  ALV, Kerstborrel en verkiezingen.
Door: dulf op Tue, 24 December 2013
1 1471 Tue, 24 December 2013 23:19
Door: dulf
  documentaire
Door: lisa[1] op Thu, 19 December 2013
0 991 Thu, 19 December 2013 19:20
Door: lisa[1]
  Artikel RTV Noord
Door: dulf op Wed, 18 December 2013
0 1025 Wed, 18 December 2013 10:44
Door: dulf
  NOG een vrijdag niet aanwezig
oeps,. typo; diner, niet lunch
Door: AlexHaan op Tue, 17 December 2013
6 3408 Wed, 18 December 2013 09:43
Door: Alex Straver
  Eigen rekening
Willen we een eigen rekening, €104/jaar
Door: AlexHaan op Tue, 17 December 2013
0 962 Tue, 17 December 2013 20:11
Door: AlexHaan
  pvda
Door: wouter brands op Tue, 17 December 2013
0 972 Tue, 17 December 2013 10:13
Door: wouter brands
  Fwd: Gevraagd: kopij nieuwsbrief 2013-12
Door: dulf op Mon, 16 December 2013
0 1059 Mon, 16 December 2013 11:01
Door: dulf
  Notulen kroegmeeting
Door: Xeryus op Sun, 15 December 2013
1 1457 Sun, 15 December 2013 21:19
Door: wouter brands
  Account aanmaken en RedMine
Door: Gerben Brands op Sat, 14 December 2013
0 919 Sat, 14 December 2013 11:26
Door: Gerben Brands
  Bier met Piraten
Door: dulf op Wed, 11 December 2013
0 1006 Wed, 11 December 2013 00:07
Door: dulf
  Afwezig vanavond
Door: Gerben Brands op Fri, 06 December 2013
6 3691 Mon, 09 December 2013 12:54
Door: Winand Slingenbergh
  Vacature kandidaat-gemeenteraadsleden Groningen
Door: Piraten Groningen op Sat, 30 November 2013
1 1672 Sat, 30 November 2013 16:14
Door: Chris Garrit
  Bier met Piraten: Bitcoin Brainstorm
Door: dulf op Tue, 26 November 2013
0 971 Tue, 26 November 2013 23:29
Door: dulf
  De komende twee weken verhinderd
Door: AlexHaan op Tue, 26 November 2013
0 975 Tue, 26 November 2013 22:29
Door: AlexHaan
  onderwerpen voor Groninger stemwijzer
Door: Janita Top op Sat, 23 November 2013
1 1430 Sun, 24 November 2013 12:30
Door: Prutzenberg
  Pad linkje
Door: Gerben Brands op Fri, 22 November 2013
0 956 Fri, 22 November 2013 20:51
Door: Gerben Brands
Naar forum gaan:
  
Legenda Nieuwe berichten Nieuwe berichten   Geen nieuwe berichten Geen nieuwe berichten   Gesloten (met ongelezen berichten) Gesloten (met ongelezen berichten)   Gesloten Gesloten   Naar een ander forum verplaatst Naar een ander forum verplaatst

Huidige tijd: Mon Aug 10 17:31:21 CEST 2020