theme/default/images/header.gif Piratenpartij
Voor een vrije informatiesamenleving.

Startpagina » Afdelingen » Leiden
Berichten Onderwerpen Laatste bericht
  Alleen geregistreerde forumleden kunnen gelezen en ongelezen berichten bijhouden 16 10 Thu, 30 May 2013
Door: gizah Idee: doe het zelf vergunningen

    Antwoorden Weergaven Laatste bericht
  Kroegmeetings in Dordrecht
Door: Geert-Jan op Sat, 14 October 2017
0 22 Sat, 14 October 2017 00:59
Door: Geert-Jan
  kroegmeeting
Door: Erik op Fri, 17 March 2017
0 219 Fri, 17 March 2017 18:26
Door: Erik
  Re: [Vrijwilligers] Flyeren
Door: Erik op Wed, 08 March 2017
4 308 Tue, 14 March 2017 15:47
Door: Erik
  Nieuw (bijna) lid
Door: Peter Bosch op Sat, 11 March 2017
0 110 Sat, 11 March 2017 18:15
Door: Peter Bosch
  flyeren zaterdag
Door: Erik op Mon, 06 March 2017
0 132 Mon, 06 March 2017 13:07
Door: Erik
  Campagne posters!
Door: Geert-Jan op Sun, 26 February 2017
0 185 Sun, 26 February 2017 22:33
Door: Geert-Jan
  Fwd: gevraagd reactie afd. leiden inzake PS2015 Zuid Holland
Door: lisa[1] op Sun, 10 August 2014
0 828 Sun, 10 August 2014 17:03
Door: lisa[1]
  Dag, vereniging Piratenpartij Leiden...
Door: illes op Sat, 30 November 2013
0 783 Sat, 30 November 2013 11:53
Door: illes
5.gif Cryptoparty
Door: Prutzenberg op Mon, 25 November 2013
0 652 Mon, 25 November 2013 22:25
Door: Prutzenberg
  Komende kroegmeeting (1-11-2013)/ vergadering
Door: Ilse Russchenberg op Sat, 19 October 2013
7 1676 Wed, 30 October 2013 20:34
Door: illes
  Onderzoek Raad van Toezicht mbt bestuursfunctioneren.
Door: Ilse Russchenberg op Sun, 29 September 2013
2 1098 Wed, 23 October 2013 12:15
Door: illes
  Lidmaatschap bestuur Piratenpartij Leiden
Door: Steven Russchenberg op Fri, 27 September 2013
10 2318 Sun, 20 October 2013 16:49
Door: lisa[1]
  De laatste zomerdag
Door: Steven Russchenberg op Thu, 05 September 2013
0 590 Thu, 05 September 2013 22:25
Door: Steven Russchenberg
  Einladung zum Piratenurlaub
Door: Stephan Pschera op Wed, 04 September 2013
0 644 Wed, 04 September 2013 21:27
Door: Stephan Pschera
  Kroegmeet vanavond
Door: Steven Russchenberg op Fri, 02 August 2013
3 1144 Fri, 02 August 2013 18:33
Door: Lucifer - Kopimi Nede
  Privacy workshop
Door: Nihlaeth op Thu, 18 July 2013
3 1044 Sat, 20 July 2013 12:54
Door: Nihlaeth
  Vergadering morgen
Door: Steven Russchenberg | op Wed, 10 July 2013
6 1707 Sat, 13 July 2013 18:01
Door: illes
  Poster ideetje
Door: Nihlaeth op Fri, 12 July 2013
0 594 Fri, 12 July 2013 15:06
Door: Nihlaeth
  Notulen vergadering vandaag - To Do
Door: Nihlaeth op Thu, 11 July 2013
0 585 Thu, 11 July 2013 22:16
Door: Nihlaeth
  Fwd: stickers printen
Door: Nihlaeth op Fri, 05 July 2013
1 726 Fri, 05 July 2013 15:07
Door: Steven Russchenberg |
  Kroegmeeting morgenavond
Door: illes op Thu, 04 July 2013
1 730 Fri, 05 July 2013 11:02
Door: Prutzenberg
  stickers printen
Door: Nihlaeth op Sat, 29 June 2013
1 827 Thu, 04 July 2013 19:18
Door: illes
  PP in het nieuws!
Door: Prutzenberg op Mon, 01 July 2013
2 849 Mon, 01 July 2013 23:21
Door: Nihlaeth
  Posters & website
Door: Nihlaeth op Sat, 29 June 2013
0 559 Sat, 29 June 2013 13:42
Door: Nihlaeth
  Coole qr code
Door: Nihlaeth op Sat, 29 June 2013
1 677 Sat, 29 June 2013 01:53
Door: Nihlaeth
  Vergadering vanavond
Door: Nihlaeth op Thu, 27 June 2013
2 791 Fri, 28 June 2013 11:27
Door: Nihlaeth
  Vrijwilligers gezocht
Door: Steven Russchenberg | op Tue, 25 June 2013
0 534 Tue, 25 June 2013 13:24
Door: Steven Russchenberg |
  Werfpop Dirk
Door: Nihlaeth op Sat, 15 June 2013
0 538 Sat, 15 June 2013 13:26
Door: Nihlaeth
  PartijProgramma GR2014 & to-do
Door: Nihlaeth op Thu, 06 June 2013
0 587 Thu, 06 June 2013 23:28
Door: Nihlaeth
  Kernstandpunten partijprogramma
Door: Nihlaeth op Thu, 06 June 2013
0 554 Thu, 06 June 2013 16:22
Door: Nihlaeth
  GR2014 Leiden - Een Piraat in de raad!
Door: Gijs Peskens op Thu, 30 May 2013
0 592 Thu, 30 May 2013 22:15
Door: Gijs Peskens
  Vergaderingen tot 29 Juni
Door: Nihlaeth op Sun, 26 May 2013
1 786 Thu, 30 May 2013 20:17
Door: Prutzenberg
  Fwd: Input voor programma commissies: avond over Leiden Bio Science Park
Door: Steven Russchenberg | op Tue, 28 May 2013
2 869 Wed, 29 May 2013 13:49
Door: Gijs Peskens
  TED Talk Sir Ken Robinson
Door: Gijs Peskens op Sun, 26 May 2013
0 544 Sun, 26 May 2013 20:20
Door: Gijs Peskens
1.gif Notulen vergadering febr. 2013
Werkplan gr2014
Door: Nihlaeth op Sun, 26 May 2013
0 612 Sun, 26 May 2013 15:38
Door: Nihlaeth
  Partijprogramma GR2014
Door: Nihlaeth op Wed, 22 May 2013
7 1589 Sun, 26 May 2013 14:59
Door: Nihlaeth
  Re: Monsanto demonstratie morgenmiddag,
Door: Perpetual Rabbit op Fri, 24 May 2013
5 1345 Fri, 24 May 2013 17:26
Door: Ilse Russchenberg
  Monsanto demonstratie morgenmiddag
Door: Ilse Russchenberg op Fri, 24 May 2013
2 779 Fri, 24 May 2013 12:06
Door: Gijs Peskens
  Vergadering vandaag?
Door: Steven Russchenberg op Thu, 16 May 2013
5 1364 Thu, 16 May 2013 22:24
Door: Prutzenberg
Naar forum gaan:
  
Legenda Nieuwe berichten Nieuwe berichten   Geen nieuwe berichten Geen nieuwe berichten   Gesloten (met ongelezen berichten) Gesloten (met ongelezen berichten)   Gesloten Gesloten   Naar een ander forum verplaatst Naar een ander forum verplaatst

Huidige tijd: Fri Nov 24 10:17:53 CET 2017