theme/default/images/header.gif Piratenpartij
Voor een vrije informatiesamenleving.

Startpagina » Afdelingen » Rotterdam
    Antwoorden Weergaven Laatste bericht
  Kroegmeetings in Dordrecht
Door: Geert-Jan op Sat, 14 October 2017
1 1064 Sat, 14 October 2017 10:10
Door: Gert Jan Kleinpaste
  stageplaats gezocht deadline dinsdag
Door: wim.dool op Sun, 24 September 2017
5 1587 Wed, 27 September 2017 19:47
Door: wim.dool
  Studenten Ontvangstweek in Delft
Door: Geert-Jan op Mon, 14 August 2017
2 1193 Wed, 16 August 2017 15:19
Door: Frodo Dooijewaard
  Fwd: RE: uitspraak milieuzone Utrecht.
Door: wim.dool op Wed, 05 July 2017
0 732 Wed, 05 July 2017 10:07
Door: wim.dool
  uitnodiging door piratenpartij Hoekse waard hemelvaartsdag
Door: wim.dool op Thu, 11 May 2017
0 723 Thu, 11 May 2017 11:13
Door: wim.dool
  barbecue nu ook geschikt voor vegetarische mensen
Door: wim.dool op Mon, 08 May 2017
0 689 Mon, 08 May 2017 17:50
Door: wim.dool
  Meetekenen aan motie ALV over samenwerken bij verdeling budgetten lokale afdelingen
Door: jelle.de.graaf op Wed, 26 April 2017
1 1007 Wed, 26 April 2017 13:10
Door: Gert Jan Kleinpaste
  Rotterdamse Piraten op naar de March for Science
Door: Navid Seyed Majidi op Thu, 20 April 2017
0 655 Thu, 20 April 2017 13:38
Door: Navid Seyed Majidi
  barbecue
Door: wim.dool op Tue, 18 April 2017
0 664 Tue, 18 April 2017 22:51
Door: wim.dool
  Kroegmeet PP rotterdam
Door: Frodo Dooijewaard op Sun, 16 April 2017
0 777 Sun, 16 April 2017 19:13
Door: Frodo Dooijewaard
  evaluatie verkiezingen My way
Door: wim.dool op Wed, 12 April 2017
0 776 Wed, 12 April 2017 20:21
Door: wim.dool
  besproken tijdens kroegmeet(delft of rotterdam)verhoging contributie.
Door: wim.dool op Tue, 04 April 2017
2 1319 Tue, 04 April 2017 22:42
Door: Edwin IJsman
  Re: Rotterdam Verzamelmail, Volume 14, Nummer 1
Door: Hulya Pinar op Wed, 05 April 2017
0 758 Wed, 05 April 2017 12:01
Door: Hulya Pinar
  Re: [Delft] besproken tijdens kroegmeet(delft of rotterdam)verhoging contributie.
Door: Piratenpartij Delft op Tue, 04 April 2017
0 729 Tue, 04 April 2017 23:23
Door: Piratenpartij Delft
  klimmen bij funforest rotterdam23 -4-2017
Door: wim.dool op Fri, 24 March 2017
0 704 Fri, 24 March 2017 22:27
Door: wim.dool
  Fwd: FW: Publiekssamenvatting windmolenlocatie Oude Maas
Door: wim.dool op Fri, 24 March 2017
0 672 Fri, 24 March 2017 22:06
Door: wim.dool
  ook in rotterdam komen ze extra erbij.
Door: wim.dool op Wed, 22 March 2017
0 718 Wed, 22 March 2017 14:02
Door: wim.dool
  klimmen funforest.
Door: wim.dool op Tue, 21 March 2017
2 1201 Tue, 21 March 2017 22:13
Door: Willem Hamminga
  middenland
Door: wim.dool op Sun, 12 March 2017
0 722 Sun, 12 March 2017 00:59
Door: wim.dool
  Fwd: Re: [Kieslijst] [Vrijwilligers] Verkiezingsmarkten
Door: wim.dool op Thu, 09 March 2017
0 688 Thu, 09 March 2017 14:47
Door: wim.dool
  Fwd: [Kieslijst] Stukje in krant
Door: wim.dool op Thu, 09 March 2017
0 679 Thu, 09 March 2017 14:36
Door: wim.dool
  Posters plakken Hoek van Holland / Lansingerland
Door: Geert-Jan op Mon, 06 March 2017
1 939 Tue, 07 March 2017 22:02
Door: wim.dool
  Re: Fwd: Debat 9 maart Brielle
Door: wim.dool op Mon, 06 March 2017
1 1029 Tue, 07 March 2017 08:40
Door: bas.dieleman
  Re: [Kieslijst] [Vrijwilligers] Verkiezingsmarkten
Door: wim.dool op Mon, 06 March 2017
0 711 Mon, 06 March 2017 20:43
Door: wim.dool
  Fwd: Ter informatie: Persbericht verkiezingsmarkt op zaterdag 11 maart in winkelcentrum De Koperwiek
Door: wim.dool op Mon, 06 March 2017
0 629 Mon, 06 March 2017 13:02
Door: wim.dool
  Re: BBQ
Door: wim.dool op Sat, 04 March 2017
1 857 Sat, 04 March 2017 23:16
Door: henk henk
  flyeren bij de oldtimers
Door: wim.dool op Sun, 05 March 2017
0 672 Sun, 05 March 2017 00:36
Door: wim.dool
  Fwd: verkiezingsmarkt 11 maart Hellevoetsluis
Door: wim.dool op Sat, 04 March 2017
0 663 Sat, 04 March 2017 23:37
Door: wim.dool
  Fwd: Posters geplakt (Oost) Flakkee
Door: wim.dool op Sat, 04 March 2017
0 716 Sat, 04 March 2017 23:19
Door: wim.dool
  Fwd: Re: [Kieslijst] Fwd: 11 Maart Vrouwenmars
Door: wim.dool op Sat, 04 March 2017
0 772 Sat, 04 March 2017 23:14
Door: wim.dool
  Gezocht: Rotterdamse Piraat zaterdag 4 maart (morgen dus) tussen 11 en 16 uur
Door: Frodo Dooijewaard op Fri, 03 March 2017
0 764 Fri, 03 March 2017 16:15
Door: Frodo Dooijewaard
  Re: [Kieslijst] Nieuwe partijen debatten: 2, 7, 8, 9, 14 maart
Door: wim.dool op Thu, 02 March 2017
1 962 Thu, 02 March 2017 22:31
Door: Jos
  http://www.ad.nl/rotterdam/op-wie-gaat-u-eigenlijk-stemmen~ae8019c2/
Door: Geert-Jan op Sun, 26 February 2017
0 734 Sun, 26 February 2017 23:28
Door: Geert-Jan
  Campagne posters!
Door: Geert-Jan op Sun, 26 February 2017
0 647 Sun, 26 February 2017 22:33
Door: Geert-Jan
  Re: Fwd: Re: afmelden plakplaatsen
Door: Geert-Jan op Sun, 26 February 2017
0 668 Sun, 26 February 2017 22:31
Door: Geert-Jan
  Re: Campagne brainstormen e.d. Rotterdam
Door: Frank Bouwens op Thu, 23 February 2017
2 1141 Sun, 26 February 2017 13:25
Door: FTMD
  Fwd: [Vrijwilligers] Fwd: [Kieskring13] Affiches Rotterdam
Door: Geert-Jan op Wed, 22 February 2017
1 892 Thu, 23 February 2017 09:12
Door: Navid Seyed Majidi
  Campagne brainstorm e.d. Rotterdam
Door: Frodo Dooijewaard op Wed, 22 February 2017
1 962 Wed, 22 February 2017 11:58
Door: Eeuwe Querido
  Artikel in de RandstandVandaag
Door: Navid Seyed Majidi op Wed, 22 February 2017
1 884 Wed, 22 February 2017 11:42
Door: Frodo Dooijewaard
  Fwd: [Kieslijst] Morgen Rotterdam bezoek
Door: Jos op Tue, 21 February 2017
0 669 Tue, 21 February 2017 20:17
Door: Jos
Naar forum gaan:
  
Legenda Nieuwe berichten Nieuwe berichten   Geen nieuwe berichten Geen nieuwe berichten   Gesloten (met ongelezen berichten) Gesloten (met ongelezen berichten)   Gesloten Gesloten   Naar een ander forum verplaatst Naar een ander forum verplaatst

Huidige tijd: Mon Jun 17 09:05:38 CEST 2019