theme/default/images/header.gif Piratenpartij
Voor een vrije informatiesamenleving.

Startpagina » Algemeen » Algemeen
    Antwoorden Weergaven Laatste bericht
  De nieuwe statuten
Door: Sjoerd de Boer op Sat, 22 June 2019
6 956 Wed, 26 June 2019 07:50
Door: Rico Brouwer | Pirate
  wikileaks/assange debat in de balie - en eerste bestuur/piratengesprek
Door: Rico Brouwer | Pirate op Tue, 25 June 2019
8 751 Tue, 25 June 2019 23:16
Door: Ji Yong Dijkhuis
  Advieswekrgroep ter Verbetering Communicatiefaciliteiten Piratenpartij Nederland (beter bekend als "PraatMee")
Door: Gijs Peskens op Sun, 16 June 2019
9 830 Tue, 25 June 2019 22:59
Door: Wim
  inventarisatie klachten
Door: henkhenk op Mon, 17 June 2019
16 1240 Thu, 20 June 2019 07:57
Door: Frank Wijnans
  P.R.-probleem van de Piratenpartij...
Door: Joe op Thu, 13 June 2019
12 1062 Fri, 14 June 2019 13:34
Door: coretx
  ALV, carpool of samen reizen van uit noord Nederland?
Door: dick.swiers op Sat, 08 June 2019
2 379 Wed, 12 June 2019 22:58
Door: edwin ijsman[1]
  notulen mumble PC vanavond
Door: Leontien Werner-Wafel op Wed, 12 June 2019
0 218 Wed, 12 June 2019 22:12
Door: Leontien Werner-Wafel
  Permanente Campagne mumble vanavond 20:30 u
Door: Leontien Werner-Wafel op Wed, 12 June 2019
0 201 Wed, 12 June 2019 18:15
Door: Leontien Werner-Wafel
  Fwd: Sollicitatie Bestuur PPNL van Rico, Michiel en Renko
Door: dulf op Tue, 04 June 2019
2 383 Tue, 11 June 2019 08:33
Door: Rico Brouwer | Pirate
  (geen onderwerp)
Door: Elbert Kaan op Thu, 30 May 2019
0 234 Thu, 30 May 2019 08:50
Door: Elbert Kaan
  campagne voor de EU Piraten
Door: Rico Brouwer | Pirate op Thu, 23 May 2019
0 245 Thu, 23 May 2019 15:32
Door: Rico Brouwer | Pirate
  Twitterstorm #PiratesVsCorruption Wednesday May 22, 12.00PM (noon)
Door: Matthijs P op Wed, 22 May 2019
0 249 Wed, 22 May 2019 00:58
Door: Matthijs P
  Gezichtsherkenning
Door: Wim op Tue, 21 May 2019
1 290 Tue, 21 May 2019 21:29
Door: Tom Geelen
  Fwd: Aankondiging ALV 15 juni 2019
Door: dulf op Thu, 16 May 2019
6 640 Fri, 17 May 2019 02:14
Door: Jonathan van Dijken
  CEEP2019
Door: Elbert Kaan op Wed, 15 May 2019
0 220 Wed, 15 May 2019 16:16
Door: Elbert Kaan
  Kent iemand Huib Ruben van Oortmerssen
Door: Matthijs P op Thu, 09 May 2019
0 244 Thu, 09 May 2019 18:41
Door: Matthijs P
  Verkiezingsdebat
Door: Frank Wijnans op Thu, 25 April 2019
0 228 Thu, 25 April 2019 22:52
Door: Frank Wijnans
  Fediverse
Door: Frank Wijnans op Sat, 13 April 2019
1 292 Sun, 21 April 2019 00:32
Door: Frank Wijnans
  CEEP2019
Door: Elbert Kaan op Fri, 19 April 2019
3 430 Fri, 19 April 2019 21:22
Door: JD Pasterkamp
  Fwd: [Persbericht] Persbericht ** De Piratenpartij doet mee aan de Europese verkiezingen **
Door: dulf op Wed, 17 April 2019
1 287 Thu, 18 April 2019 22:43
Door: Frank Wijnans
  FW: Benoeming Interim Bestuur
Door: <sjors.krebbeks op Wed, 17 April 2019
8 759 Thu, 18 April 2019 19:52
Door: Elbert Kaan
  testje
Door: Sander Plas op Wed, 17 April 2019
1 278 Thu, 18 April 2019 00:34
Door: edwin ijsman[1]
  Re: Benoeming Interim Bestuur
Door: <sjors.krebbeks op Wed, 17 April 2019
0 205 Wed, 17 April 2019 21:34
Door: <sjors.krebbeks
  Piraten op de Lijst
Door: Andrel Linnenbank op Mon, 15 April 2019
3 417 Tue, 16 April 2019 15:15
Door: Danny Werner
  Fwd: Urgente raadpleging leden Piratenpartij omtrent EP2019
Door: G-J op Mon, 15 April 2019
2 351 Tue, 16 April 2019 10:17
Door: edwin ijsman[1]
  Verklaring lokale Piratenpartijen over EP2019
Door: Piratenpartij Delft op Thu, 11 April 2019
12 1013 Tue, 16 April 2019 09:55
Door: edwin ijsman[1]
  Uitnodiging ALV Piratenpartij Utrecht 2019: 16 juni 16.00 uur
Door: maarten.v.d.pol op Sat, 13 April 2019
0 207 Sat, 13 April 2019 18:06
Door: maarten.v.d.pol
  Ludieke actie zaterdag 14.00 uur: Re-Framing Sexwork
Door: edwin ijsman[1] op Fri, 12 April 2019
0 204 Fri, 12 April 2019 08:31
Door: edwin ijsman[1]
  PC mumble-overleg Morgen, donderdag 11 april 2019 om 20:00
Door: Sjoerd de Boer op Wed, 10 April 2019
1 269 Wed, 10 April 2019 18:21
Door: Dick Swiers
  Fwd: Vacature: Open State Foundation zoekt een creatieve en zelfstandige projectleider
Door: Danny Werner op Wed, 10 April 2019
0 205 Wed, 10 April 2019 16:14
Door: Danny Werner
  VanDeRegio/Piratenpartij
Door: Frank Wijnans op Tue, 09 April 2019
1 270 Tue, 09 April 2019 10:40
Door: Frank Wijnans
  VandeRegio/Piratenpartij
Door: Frank Wijnans op Mon, 08 April 2019
5 552 Tue, 09 April 2019 10:00
Door: Frank Wijnans
  Drie maanden gratis VPN via PPU
Door: maarten.v.d.pol op Wed, 03 April 2019
10 1231 Thu, 04 April 2019 19:08
Door: Wietze Brandsma
  Europese verkiezingen
Door: Frank Wijnans op Sun, 31 March 2019
0 341 Sun, 31 March 2019 15:58
Door: Frank Wijnans
  brief van bestuur n.a.v. email Elbert Kaan
Door: Leontien Werner-Wafel op Tue, 26 March 2019
8 1127 Sat, 30 March 2019 00:25
Door: coretx
  Felitweet
Door: Danny Werner op Mon, 25 March 2019
2 536 Thu, 28 March 2019 13:25
Door: Frank Wijnans
  notulen bestuursmumble 27-03-2019
Door: Leontien Werner-Wafel op Wed, 27 March 2019
0 303 Wed, 27 March 2019 21:25
Door: Leontien Werner-Wafel
  bestuursmumble vanavond
Door: Leontien Werner-Wafel op Wed, 27 March 2019
0 306 Wed, 27 March 2019 15:29
Door: Leontien Werner-Wafel
  verloren. EU copyright directive aangenomen met artikel 13 en 11 er in
Door: David van Deijk op Tue, 26 March 2019
3 598 Tue, 26 March 2019 19:54
Door: henk henk
  Fwd: 1027 piratenpartij-leiden.nl is opgeheven / Domain name piratenpartij-leiden.nl deleted
Door: Perpetual Rabbit op Mon, 25 March 2019
0 315 Mon, 25 March 2019 11:30
Door: Perpetual Rabbit
Naar forum gaan:
  
Legenda Nieuwe berichten Nieuwe berichten   Geen nieuwe berichten Geen nieuwe berichten   Gesloten (met ongelezen berichten) Gesloten (met ongelezen berichten)   Gesloten Gesloten   Naar een ander forum verplaatst Naar een ander forum verplaatst

Huidige tijd: Tue Dec 10 03:28:24 CET 2019