theme/default/images/header.gif Piratenpartij
Voor een vrije informatiesamenleving.

Startpagina » Algemeen » Algemeen
    Antwoorden Weergaven Laatste bericht
  tof interview over sleepwet dat niet op tijd werd gepubliceerd
Door: Rico Brouwer | Pirate op Mon, 13 August 2018
0 2 Mon, 13 August 2018 00:21
Door: Rico Brouwer | Pirate
  alternatief staatsbestel
interview prep
Door: Rico op Thu, 12 July 2018
2 42 Fri, 03 August 2018 21:39
Door: Rico Brouwer | Pirate
  aanwezigheid Piratenpartij bij introductieweken universiteiten en hogescholen
Door: Leontien Werner-Wafel op Sat, 04 August 2018
2 9 Sat, 04 August 2018 22:10
Door: henk henk
  Terugtreden als ledenraadslid
Door: edwin ijsman[1] op Sat, 28 July 2018
2 21 Sat, 28 July 2018 23:15
Door: Jonathan van Dijken |
  De legale facade Dinsdag 24 juli mars start 18.00 uur RAI
Door: henk henk op Mon, 23 July 2018
1 27 Wed, 25 July 2018 15:16
Door: Davidd van Deijk.
  Bestuursmededeling Piratenpartij Amsterdam.
Door: Piratenpartij Amsterd op Wed, 25 July 2018
1 16 Wed, 25 July 2018 08:24
Door: edwin ijsman[1]
  Politiediensten BeNeLux inzage in BRP, politieregisters en ANPR
Door: David Bekker op Mon, 23 July 2018
1 19 Tue, 24 July 2018 13:35
Door: Davidd van Deijk.
  code rood - actietrainingen
protest tegen de manier waarop met aardbevingschade en gaswinning in Groningen wordt omgegaan
Door: Rico op Mon, 23 July 2018
0 16 Mon, 23 July 2018 16:44
Door: Rico
  Wie wil mee op de Proudboot tijdens Gay Pride op 4 Augustus?
Door: Leontien Wafelman op Wed, 18 July 2018
2 30 Sat, 21 July 2018 08:14
Door: coretx
  Certificaat mailserver verlopen
Door: dulf op Sun, 15 July 2018
1 29 Sun, 15 July 2018 13:31
Door: dulf
  EU Zomertijd afschaffen
Door: Frank Bouwens op Thu, 05 July 2018
10 95 Wed, 11 July 2018 21:25
Door: Steven Russchenberg |
  hervorm ons geld!
7 juli, muziek in geld
Door: Rico op Mon, 25 June 2018
3 105 Sun, 08 July 2018 20:46
Door: Rico
  Felicitaties nieuwe Burgemeester van Amsterdam
Door: Piratenpartij Amsterd op Thu, 28 June 2018
0 32 Thu, 28 June 2018 22:06
Door: Piratenpartij Amsterd
  Protest tegen linktax / uploadfilter EU: Zondag 1 juli
Door: Maarten van der Pol op Tue, 26 June 2018
1 36 Tue, 26 June 2018 21:41
Door: Rico
  mailing over piratenweekend
Door: Leontien Wafelman op Fri, 22 June 2018
0 34 Fri, 22 June 2018 21:06
Door: Leontien Wafelman
  cannabis
Door: henk henk op Fri, 15 June 2018
2 53 Sat, 16 June 2018 23:22
Door: henk henk
  Piraat op bezoek bij JOVD over het EPD/LSP
Door: Rico Brouwer | Pirate op Wed, 06 June 2018
1 60 Tue, 12 June 2018 19:35
Door: Rico Brouwer | Pirate
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft, vrijdag 8 juni
Door: G-J op Thu, 07 June 2018
0 47 Thu, 07 June 2018 22:37
Door: G-J
  Afscheid als politiek leider
Door: jelle.de.graaf op Mon, 04 June 2018
3 82 Mon, 04 June 2018 17:32
Door: numtek
  IRC
Door: shakabon[1] op Wed, 30 May 2018
8 144 Thu, 31 May 2018 03:34
Door: Robert van der Peijl
  donderdagavond debat over donorwet - Utrecht
Door: Rico Brouwer | Pirate op Wed, 30 May 2018
0 44 Wed, 30 May 2018 16:10
Door: Rico Brouwer | Pirate
  verandering bezetting in Ledenraad
Door: Rico Brouwer | Pirate op Fri, 18 May 2018
2 97 Thu, 24 May 2018 12:45
Door: coretx
  Piratenpartij uitnodiging plenaire evaluatie Wiv en GR2018 - 3 juni 2018
Door: Rico Brouwer | Pirate op Tue, 24 April 2018
1 105 Mon, 21 May 2018 16:22
Door: Rico
  Fwd: [Leiden] Studium Generale over gemiste kans Wet Huis voor klokkenluiders
Door: Steven Russchenberg | op Wed, 09 May 2018
0 70 Wed, 09 May 2018 14:26
Door: Steven Russchenberg |
  10e editie Cannabis Bevrijdingsdag te Amsterdam - Ga je mee?
Door: abram.kleijweg op Mon, 07 May 2018
2 86 Tue, 08 May 2018 11:39
Door: Dick Swiers
  Fosta Sesta
Door: henk henk op Thu, 12 April 2018
3 169 Mon, 23 April 2018 13:04
Door: edwin ijsman[1]
  Oproep:vertalen blogs van Juia Reda MEP naar het Nederlands
Door: Wietze Brandsma op Sat, 07 April 2018
3 146 Thu, 19 April 2018 10:53
Door: Wietze Brandsma
  #byebyefacebook
Door: G-J op Mon, 09 April 2018
11 370 Wed, 11 April 2018 23:16
Door: henk henk
  diaspora
Door: Rico Brouwer | Pirate op Mon, 09 April 2018
1 87 Mon, 09 April 2018 08:01
Door: Dick Swiers
  Allen: We mogen weer! Handtekeningen referendum donorwet!
Door: Jonathan van Dijken | op Fri, 30 March 2018
4 169 Sun, 08 April 2018 20:41
Door: Jonathan van Dijken |
  Wat voor campagne rondom de donorwet heeft je voorkeur?
Door: Jonathan van Dijken | op Sun, 01 April 2018
0 89 Sun, 01 April 2018 16:13
Door: Jonathan van Dijken |
  "Niets te verbergen" poster Piratenpartij Amtserdam
Door: Roelof Roessingh op Sat, 24 March 2018
0 102 Sat, 24 March 2018 23:52
Door: Roelof Roessingh
  overpeinzing DNA-database...
Door: Frank op Wed, 21 March 2018
2 129 Sat, 24 March 2018 06:22
Door: Sander Dorigo
  Bedankt voor al jullie steun!
Door: Maarten van der Pol op Thu, 22 March 2018
1 113 Thu, 22 March 2018 22:45
Door: Elbert Kaan
  Maak jij een kort telefoonfilmpje voor de PPU?
Door: Maarten van der Pol op Fri, 16 March 2018
3 186 Mon, 19 March 2018 01:40
Door: Matthijs P
  Re: [Campagne] twitter actie vanavond zondagavond rond Lubach
Door: Elbert Kaan op Sun, 18 March 2018
0 97 Sun, 18 March 2018 20:01
Door: Elbert Kaan
  twitter actie vanavond zondagavond rond Lubach
Door: Rico Brouwer | Pirate op Sun, 18 March 2018
0 94 Sun, 18 March 2018 19:23
Door: Rico Brouwer | Pirate
  Hagenezen gezocht voor flyers
Door: edwin ijsman[1] op Fri, 16 March 2018
0 90 Fri, 16 March 2018 20:59
Door: edwin ijsman[1]
  Hulpkreet!
Door: J. Kluit op Thu, 15 March 2018
0 98 Thu, 15 March 2018 08:44
Door: J. Kluit
  eerste debatavond Wiv Sleepwet PPNL staat online - delen maar
Door: Rico Brouwer | Pirate op Mon, 12 March 2018
0 109 Mon, 12 March 2018 22:22
Door: Rico Brouwer | Pirate
Naar forum gaan:
  
Legenda Nieuwe berichten Nieuwe berichten   Geen nieuwe berichten Geen nieuwe berichten   Gesloten (met ongelezen berichten) Gesloten (met ongelezen berichten)   Gesloten Gesloten   Naar een ander forum verplaatst Naar een ander forum verplaatst

Huidige tijd: Thu Aug 16 04:31:15 CEST 2018