theme/default/images/header.gif Piratenpartij
Voor een vrije informatiesamenleving.

Startpagina » Algemeen » Algemeen
    Antwoorden Weergaven Laatste bericht
  De nieuwe statuten
Door: Sjoerd de Boer op Sat, 22 June 2019
6 2380 Wed, 26 June 2019 07:50
Door: Rico Brouwer | Pirate
  wikileaks/assange debat in de balie - en eerste bestuur/piratengesprek
Door: Rico Brouwer | Pirate op Tue, 25 June 2019
8 2198 Tue, 25 June 2019 23:16
Door: Ji Yong Dijkhuis
  Advieswekrgroep ter Verbetering Communicatiefaciliteiten Piratenpartij Nederland (beter bekend als "PraatMee")
Door: Gijs Peskens op Sun, 16 June 2019
9 2274 Tue, 25 June 2019 22:59
Door: Wim
  inventarisatie klachten
Door: henkhenk op Mon, 17 June 2019
16 3410 Thu, 20 June 2019 07:57
Door: Frank Wijnans
  P.R.-probleem van de Piratenpartij...
Door: Joe op Thu, 13 June 2019
12 4160 Fri, 14 June 2019 13:34
Door: coretx
  ALV, carpool of samen reizen van uit noord Nederland?
Door: dick.swiers op Sat, 08 June 2019
2 1052 Wed, 12 June 2019 22:58
Door: edwin ijsman[1]
  notulen mumble PC vanavond
Door: Leontien Werner-Wafel op Wed, 12 June 2019
0 650 Wed, 12 June 2019 22:12
Door: Leontien Werner-Wafel
  Permanente Campagne mumble vanavond 20:30 u
Door: Leontien Werner-Wafel op Wed, 12 June 2019
0 636 Wed, 12 June 2019 18:15
Door: Leontien Werner-Wafel
  Fwd: Sollicitatie Bestuur PPNL van Rico, Michiel en Renko
Door: dulf op Tue, 04 June 2019
2 1093 Tue, 11 June 2019 08:33
Door: Rico Brouwer | Pirate
  (geen onderwerp)
Door: Elbert Kaan op Thu, 30 May 2019
0 710 Thu, 30 May 2019 08:50
Door: Elbert Kaan
  campagne voor de EU Piraten
Door: Rico Brouwer | Pirate op Thu, 23 May 2019
0 726 Thu, 23 May 2019 15:32
Door: Rico Brouwer | Pirate
  Twitterstorm #PiratesVsCorruption Wednesday May 22, 12.00PM (noon)
Door: Matthijs P op Wed, 22 May 2019
0 726 Wed, 22 May 2019 00:58
Door: Matthijs P
  Gezichtsherkenning
Door: Wim op Tue, 21 May 2019
1 863 Tue, 21 May 2019 21:29
Door: Tom Geelen
  Fwd: Aankondiging ALV 15 juni 2019
Door: dulf op Thu, 16 May 2019
6 1718 Fri, 17 May 2019 02:14
Door: Jonathan van Dijken
  CEEP2019
Door: Elbert Kaan op Wed, 15 May 2019
0 638 Wed, 15 May 2019 16:16
Door: Elbert Kaan
  Kent iemand Huib Ruben van Oortmerssen
Door: Matthijs P op Thu, 09 May 2019
0 712 Thu, 09 May 2019 18:41
Door: Matthijs P
  Verkiezingsdebat
Door: Frank Wijnans op Thu, 25 April 2019
0 672 Thu, 25 April 2019 22:52
Door: Frank Wijnans
  Fediverse
Door: Frank Wijnans op Sat, 13 April 2019
1 868 Sun, 21 April 2019 00:32
Door: Frank Wijnans
  CEEP2019
Door: Elbert Kaan op Fri, 19 April 2019
3 1236 Fri, 19 April 2019 21:22
Door: JD Pasterkamp
  Fwd: [Persbericht] Persbericht ** De Piratenpartij doet mee aan de Europese verkiezingen **
Door: dulf op Wed, 17 April 2019
1 867 Thu, 18 April 2019 22:43
Door: Frank Wijnans
  FW: Benoeming Interim Bestuur
Door: <sjors.krebbeks op Wed, 17 April 2019
8 2308 Thu, 18 April 2019 19:52
Door: Elbert Kaan
  testje
Door: Sander Plas op Wed, 17 April 2019
1 791 Thu, 18 April 2019 00:34
Door: edwin ijsman[1]
  Re: Benoeming Interim Bestuur
Door: <sjors.krebbeks op Wed, 17 April 2019
0 625 Wed, 17 April 2019 21:34
Door: <sjors.krebbeks
  Piraten op de Lijst
Door: Andrel Linnenbank op Mon, 15 April 2019
3 1178 Tue, 16 April 2019 15:15
Door: Danny Werner
  Fwd: Urgente raadpleging leden Piratenpartij omtrent EP2019
Door: G-J op Mon, 15 April 2019
2 982 Tue, 16 April 2019 10:17
Door: edwin ijsman[1]
  Verklaring lokale Piratenpartijen over EP2019
Door: Piratenpartij Delft op Thu, 11 April 2019
12 2646 Tue, 16 April 2019 09:55
Door: edwin ijsman[1]
  Uitnodiging ALV Piratenpartij Utrecht 2019: 16 juni 16.00 uur
Door: maarten.v.d.pol op Sat, 13 April 2019
0 664 Sat, 13 April 2019 18:06
Door: maarten.v.d.pol
  Ludieke actie zaterdag 14.00 uur: Re-Framing Sexwork
Door: edwin ijsman[1] op Fri, 12 April 2019
0 623 Fri, 12 April 2019 08:31
Door: edwin ijsman[1]
  PC mumble-overleg Morgen, donderdag 11 april 2019 om 20:00
Door: Sjoerd de Boer op Wed, 10 April 2019
1 780 Wed, 10 April 2019 18:21
Door: Dick Swiers
  Fwd: Vacature: Open State Foundation zoekt een creatieve en zelfstandige projectleider
Door: Danny Werner op Wed, 10 April 2019
0 646 Wed, 10 April 2019 16:14
Door: Danny Werner
  VanDeRegio/Piratenpartij
Door: Frank Wijnans op Tue, 09 April 2019
1 1049 Tue, 09 April 2019 10:40
Door: Frank Wijnans
  VandeRegio/Piratenpartij
Door: Frank Wijnans op Mon, 08 April 2019
5 2111 Tue, 09 April 2019 10:00
Door: Frank Wijnans
  Drie maanden gratis VPN via PPU
Door: maarten.v.d.pol op Wed, 03 April 2019
10 2779 Thu, 04 April 2019 19:08
Door: Wietze Brandsma
  Europese verkiezingen
Door: Frank Wijnans op Sun, 31 March 2019
0 641 Sun, 31 March 2019 15:58
Door: Frank Wijnans
  brief van bestuur n.a.v. email Elbert Kaan
Door: Leontien Werner-Wafel op Tue, 26 March 2019
8 2307 Sat, 30 March 2019 00:25
Door: coretx
  Felitweet
Door: Danny Werner op Mon, 25 March 2019
2 1097 Thu, 28 March 2019 13:25
Door: Frank Wijnans
  notulen bestuursmumble 27-03-2019
Door: Leontien Werner-Wafel op Wed, 27 March 2019
0 613 Wed, 27 March 2019 21:25
Door: Leontien Werner-Wafel
  bestuursmumble vanavond
Door: Leontien Werner-Wafel op Wed, 27 March 2019
0 624 Wed, 27 March 2019 15:29
Door: Leontien Werner-Wafel
  verloren. EU copyright directive aangenomen met artikel 13 en 11 er in
Door: David van Deijk op Tue, 26 March 2019
3 1274 Tue, 26 March 2019 19:54
Door: henk henk
  Fwd: 1027 piratenpartij-leiden.nl is opgeheven / Domain name piratenpartij-leiden.nl deleted
Door: Perpetual Rabbit op Mon, 25 March 2019
0 606 Mon, 25 March 2019 11:30
Door: Perpetual Rabbit
Naar forum gaan:
  
Legenda Nieuwe berichten Nieuwe berichten   Geen nieuwe berichten Geen nieuwe berichten   Gesloten (met ongelezen berichten) Gesloten (met ongelezen berichten)   Gesloten Gesloten   Naar een ander forum verplaatst Naar een ander forum verplaatst

Huidige tijd: Sun Sep 20 03:12:33 CEST 2020