theme/default/images/header.gif Piratenpartij
Voor een vrije informatiesamenleving.

Startpagina » Algemeen » Algemeen
    Antwoorden Weergaven Laatste bericht
  fyi: Eindrapport Staatscommissie parlementair stelsel
Door: Jonathan van Dijken | op Thu, 13 December 2018
0 6 Thu, 13 December 2018 17:52
Door: Jonathan van Dijken |
  interview met PPNL (interim) bestuursvoorzitter
gesprek in @potkaars met Gert Jan Kleinpaste
Door: Rico op Fri, 23 November 2018
1 55 Sun, 25 November 2018 22:26
Door: Rico
  Live stresm bij ALV
Door: Leontien Wafelman op Sat, 17 November 2018
0 54 Sat, 17 November 2018 15:26
Door: Leontien Wafelman
  China's Spying Eyes
gezellig (:
Door: tekisui op Thu, 15 November 2018
0 48 Thu, 15 November 2018 21:34
Door: tekisui
  potkaars - podcast van de Piratenpartij in Utrecht
Chris Aalberts interview - Palermo aan het Marsdiep
Door: Rico op Thu, 15 November 2018
0 49 Thu, 15 November 2018 09:23
Door: Rico
  aankondiging algemene ledenvergadering Piratenpartij Nederland
18 november 2018, 13.00 - 17.00 uur
Door: Rico op Wed, 17 October 2018
15 461 Wed, 14 November 2018 19:04
Door: Bart Overkamp
  anatomie van cybercrime - (interview prep)
inbraak en ddos
Door: Rico op Thu, 20 September 2018
10 462 Sun, 11 November 2018 18:16
Door: Rico
  Like request
Door: Sjoerd Piraat op Fri, 02 November 2018
0 70 Fri, 02 November 2018 22:13
Door: Sjoerd Piraat
  PPI general assemby 3-4 oktober 2018 in Munchen
voorbereiding deelname vanuit Nederland
Door: Rico op Sat, 13 October 2018
3 294 Fri, 02 November 2018 13:19
Door: Rico
  WOB en wet open overheid (interview prep)
voorbereiding café Weltschmerz interview
Door: Rico op Fri, 28 September 2018
5 268 Thu, 01 November 2018 18:10
Door: Rico
  Op zoek naar een nieuwe baan?
Door: Jonathan van Dijken | op Thu, 25 October 2018
0 88 Thu, 25 October 2018 17:03
Door: Jonathan van Dijken |
  money rulez the world
Door: tekisui op Wed, 24 October 2018
0 93 Wed, 24 October 2018 09:49
Door: tekisui
  WIV2017 en DNA databank (interview prep)
café Weltschmerz en PPU PODcast
Door: Rico op Wed, 05 September 2018
3 236 Mon, 22 October 2018 04:48
Door: tekisui
  Piraten verkozen in Luxemburg en Praag
Door: dulf op Fri, 19 October 2018
1 110 Fri, 19 October 2018 09:22
Door: Jonathan van Dijken |
  datakabels tussen landen/continenten - (interview prep)
voorbereiding café Weltschmerz interview
Door: Rico op Thu, 04 October 2018
0 108 Thu, 04 October 2018 15:10
Door: Rico
  algemeen overleg regeringscie over auteursrecht
Door: Leontien Wafelman op Wed, 03 October 2018
1 117 Thu, 04 October 2018 09:49
Door: edwin ijsman[1]
  tweede kerstdag (nu al!)
Door: maarten.v.d.pol op Wed, 03 October 2018
0 89 Wed, 03 October 2018 08:29
Door: maarten.v.d.pol
  petities (interview prep)
Hoe kunnen we democratie en bestuur realistisch en concreet verbeteren
Door: Rico op Tue, 28 August 2018
1 167 Tue, 25 September 2018 10:51
Door: Rico
  ICT in het onderwijs (interview prep)
Door: Rico Brouwer | Pirate op Wed, 22 August 2018
1 162 Sat, 22 September 2018 19:54
Door: Rico
  art 11 en art 13 EU copyright directive (interview prep)
café Weltschmerz en PPU interviews
Door: Rico op Fri, 31 August 2018
3 237 Thu, 20 September 2018 13:34
Door: Rico
  PPU Podcasts en bezoek aan Catelonie
Door: Rico Brouwer | Pirate op Mon, 10 September 2018
1 152 Sun, 16 September 2018 18:38
Door: Rico
  Smart City
Door: Maarten van der Pol op Sat, 15 September 2018
0 88 Sat, 15 September 2018 18:18
Door: Maarten van der Pol
  arjen kamphuis missing
Door: Rico Brouwer | Pirate op Sat, 01 September 2018
6 284 Mon, 03 September 2018 18:34
Door: Vincent van der Velde
  Uitnodiging: Verdiepingsavond "Smart City" 30-09-2018 16:00 - 19:00
Door: Maarten van der Pol op Mon, 27 August 2018
0 101 Mon, 27 August 2018 18:54
Door: Maarten van der Pol
  Re: Algemeen Verzamelmail, Volume 51, Nummer 5
Door: Socrates Raramuri op Thu, 23 August 2018
1 164 Thu, 23 August 2018 20:36
Door: Amber Hermsen
  tof interview over sleepwet dat niet op tijd werd gepubliceerd
Door: Rico Brouwer | Pirate op Mon, 13 August 2018
0 142 Mon, 13 August 2018 00:21
Door: Rico Brouwer | Pirate
  alternatief staatsbestel
interview prep
Door: Rico op Thu, 12 July 2018
2 269 Fri, 03 August 2018 21:39
Door: Rico Brouwer | Pirate
  aanwezigheid Piratenpartij bij introductieweken universiteiten en hogescholen
Door: Leontien Werner-Wafel op Sat, 04 August 2018
2 197 Sat, 04 August 2018 22:10
Door: henk henk
  Terugtreden als ledenraadslid
Door: edwin ijsman[1] op Sat, 28 July 2018
2 183 Sat, 28 July 2018 23:15
Door: Jonathan van Dijken |
  De legale facade Dinsdag 24 juli mars start 18.00 uur RAI
Door: henk henk op Mon, 23 July 2018
1 154 Wed, 25 July 2018 15:16
Door: Davidd van Deijk.
  Bestuursmededeling Piratenpartij Amsterdam.
Door: Piratenpartij Amsterd op Wed, 25 July 2018
1 141 Wed, 25 July 2018 08:24
Door: edwin ijsman[1]
  Politiediensten BeNeLux inzage in BRP, politieregisters en ANPR
Door: David Bekker op Mon, 23 July 2018
1 148 Tue, 24 July 2018 13:35
Door: Davidd van Deijk.
  code rood - actietrainingen
protest tegen de manier waarop met aardbevingschade en gaswinning in Groningen wordt omgegaan
Door: Rico op Mon, 23 July 2018
0 124 Mon, 23 July 2018 16:44
Door: Rico
  Wie wil mee op de Proudboot tijdens Gay Pride op 4 Augustus?
Door: Leontien Wafelman op Wed, 18 July 2018
2 210 Sat, 21 July 2018 08:14
Door: coretx
  Certificaat mailserver verlopen
Door: dulf op Sun, 15 July 2018
1 174 Sun, 15 July 2018 13:31
Door: dulf
  EU Zomertijd afschaffen
Door: Frank Bouwens op Thu, 05 July 2018
10 568 Wed, 11 July 2018 21:25
Door: Steven Russchenberg |
  hervorm ons geld!
7 juli, muziek in geld
Door: Rico op Mon, 25 June 2018
3 307 Sun, 08 July 2018 20:46
Door: Rico
  Felicitaties nieuwe Burgemeester van Amsterdam
Door: Piratenpartij Amsterd op Thu, 28 June 2018
0 134 Thu, 28 June 2018 22:06
Door: Piratenpartij Amsterd
  Protest tegen linktax / uploadfilter EU: Zondag 1 juli
Door: Maarten van der Pol op Tue, 26 June 2018
1 185 Tue, 26 June 2018 21:41
Door: Rico
  mailing over piratenweekend
Door: Leontien Wafelman op Fri, 22 June 2018
0 153 Fri, 22 June 2018 21:06
Door: Leontien Wafelman
Naar forum gaan:
  
Legenda Nieuwe berichten Nieuwe berichten   Geen nieuwe berichten Geen nieuwe berichten   Gesloten (met ongelezen berichten) Gesloten (met ongelezen berichten)   Gesloten Gesloten   Naar een ander forum verplaatst Naar een ander forum verplaatst

Huidige tijd: Wed Dec 19 08:30:20 CET 2018