theme/default/images/header.gif Piratenpartij
Voor een vrije informatiesamenleving.

Startpagina » Algemeen » Algemeen
    Antwoorden Weergaven Laatste bericht
  Piratenpartij op Facebook
Door: Joe op Wed, 17 May 2017
10 47 Tue, 23 May 2017 14:51
Door: coretx
  Piraat in Buitenhof zondag
Door: Rico op Sat, 20 May 2017
0 9 Sat, 20 May 2017 19:43
Door: Rico
  Taverne wil de mensenrechten afschaffen.
Door: coretx op Mon, 15 May 2017
6 30 Wed, 17 May 2017 11:13
Door: Davidd van Deijk.
  Internetconsultaties
Door: Frank op Mon, 15 May 2017
0 19 Mon, 15 May 2017 22:36
Door: Frank
  Democratisch gehalte van landen
Door: Wim op Fri, 12 May 2017
0 24 Fri, 12 May 2017 10:31
Door: Wim
  Fwd: Piratenpartei NRW (@PiratenNRW) vindt een van je Tweets leuk.
Door: dulf op Mon, 08 May 2017
0 24 Mon, 08 May 2017 22:42
Door: dulf
  Vraag over pakjes sigaretten
Door: Bart Overkamp op Sun, 07 May 2017
9 31 Mon, 08 May 2017 14:55
Door: DrNukey
  macronleaks
gehackt, gelekt, net online, zondag verkiezingen
Door: Rico op Sat, 06 May 2017
1 37 Sat, 06 May 2017 13:14
Door: Rico
  Re: Ton van den Berg heeft een peiling gestart: Wat is belangrijker voor de PPNL in het kader van gebruik van een alias
Door: Frank op Sat, 06 May 2017
2 29 Sat, 06 May 2017 12:47
Door: edwin ijsman[1]
  Evaluaties, meningen, etc, etc...
Door: Jonathan van Dijken | op Fri, 17 March 2017
29 146 Fri, 05 May 2017 14:19
Door: Frank
  Fwd: [Ticket#2017050410000095] Betreft uitnodiging Thursday Night Live!
Door: Piratenpartij Communi op Fri, 05 May 2017
0 18 Fri, 05 May 2017 11:18
Door: Piratenpartij Communi
  Fwd: [Ticket#2017043010000065] Ziekenhuis wordt DNA-databank voor justitie - Persbericht
Door: Piratenpartij Communi op Sun, 30 April 2017
2 35 Tue, 02 May 2017 20:06
Door: Frank
  Kodi-boxen
Door: Frank op Wed, 26 April 2017
7 39 Fri, 28 April 2017 13:57
Door: coretx
  BB zit weer vast.
Door: coretx op Thu, 27 April 2017
1 21 Fri, 28 April 2017 09:30
Door: Frank Bouwens
  Kom op 5 mei naar de Godwinlezing van Maxim Februari over het morele karakter van data
Door: Joe op Thu, 20 April 2017
0 30 Thu, 20 April 2017 20:48
Door: Joe
  Herinnering ALV 30 April
Door: Jonathan van Dijken | op Sun, 09 April 2017
4 64 Thu, 20 April 2017 08:52
Door: edwin ijsman[1]
  Comment op de site gericht aan het presidium.
Door: Frank op Mon, 17 April 2017
1 32 Mon, 17 April 2017 12:56
Door: floor
  A2 posters
Door: Wim op Sun, 09 April 2017
7 57 Sun, 16 April 2017 17:42
Door: henk henk
  excuses voor de spam
Door: Jonathan van Dijken | op Thu, 13 April 2017
1 35 Thu, 13 April 2017 22:02
Door: Edwin IJsman
  zn Zz Azz z-
Door: Jonathan van Dijken | op Thu, 13 April 2017
0 27 Thu, 13 April 2017 15:23
Door: Jonathan van Dijken |
  (geen onderwerp)
Door: Jonathan van Dijken | op Thu, 13 April 2017
0 25 Thu, 13 April 2017 15:22
Door: Jonathan van Dijken |
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Goede vrijdag 14 April
Door: Geert-Jan op Tue, 11 April 2017
0 34 Tue, 11 April 2017 22:01
Door: Geert-Jan
  voor de niet-twitteraars...
Door: Frank op Thu, 06 April 2017
0 35 Thu, 06 April 2017 18:13
Door: Frank
  Amsterdam experimenteert met alternatieve kiesstelsels
Door: Frank op Sun, 02 April 2017
0 38 Sun, 02 April 2017 23:36
Door: Frank
  petitie
Door: Frank op Sun, 02 April 2017
0 42 Sun, 02 April 2017 22:45
Door: Frank
  Republicans Reversing Internet Privacy Laws
Meanwhile in the US...
Door: Joe op Fri, 24 March 2017
2 46 Sat, 01 April 2017 07:08
Door: Joe
  Sinds verkiezing Trump schermen steeds meer Amerikanen hun internetgebruik af
Door: Joe op Thu, 30 March 2017
0 59 Thu, 30 March 2017 10:54
Door: Joe
  BitNation: Recent Advances in Cryptocurrency See Basic Income Tested
Door: Joe op Thu, 30 March 2017
0 50 Thu, 30 March 2017 09:32
Door: Joe
  Soloprotect
Door: Frank op Fri, 24 March 2017
3 48 Sat, 25 March 2017 10:13
Door: edwin ijsman[1]
  Fwd: [Ticket#2017031310000303]
Door: Piratenpartij Communi op Thu, 23 March 2017
0 46 Thu, 23 March 2017 15:12
Door: Piratenpartij Communi
  Volgende verkiezingen
Door: Frank op Sun, 19 March 2017
2 71 Sun, 19 March 2017 23:55
Door: Frank
  UN rights expert condemns modern-day surveillance laws
Door: Joe op Sat, 18 March 2017
2 38 Sun, 19 March 2017 13:31
Door: Joe
  Fwd: Buitenhof heeft getweet: "Rutte zegt dat Wilders tegenstellingen vergroot, maar in zijn eigen programma doet hij dit ook, " aldus @LodewijkA bij #Buitenhof
Door: GuusjA op Sat, 18 March 2017
0 27 Sat, 18 March 2017 10:54
Door: GuusjA
  Democratische hervormingen...
Door: Frank op Sat, 18 March 2017
0 36 Sat, 18 March 2017 23:40
Door: Frank
  Privacystandpunt verkopen...
Door: Frank op Fri, 17 March 2017
0 39 Fri, 17 March 2017 23:52
Door: Frank
  Fwd: [Vrijwilligers] Dank allen! En hoe nu voort?
Door: Marijn Braamburg op Fri, 17 March 2017
0 44 Fri, 17 March 2017 10:24
Door: Marijn Braamburg
  Dank allen! En hoe nu voort?
Door: Ancilla van de Leest op Thu, 16 March 2017
2 91 Thu, 16 March 2017 23:57
Door: Davidd van Deijk.
  toch tv bij de campagne betrekken
Door: ReindeR Rustema op Thu, 16 March 2017
0 42 Thu, 16 March 2017 12:14
Door: ReindeR Rustema
  toch tv bij de campagne betrekken
Door: ReindeR Rustema op Thu, 16 March 2017
3 53 Thu, 16 March 2017 15:33
Door: edwin ijsman[1]
  Een richting om te blijven werken aan benul / begrip / besef
Door: Joe op Thu, 16 March 2017
0 62 Thu, 16 March 2017 09:35
Door: Joe
Naar forum gaan:
  
Legenda Nieuwe berichten Nieuwe berichten   Geen nieuwe berichten Geen nieuwe berichten   Gesloten (met ongelezen berichten) Gesloten (met ongelezen berichten)   Gesloten Gesloten   Naar een ander forum verplaatst Naar een ander forum verplaatst

Huidige tijd: Sat May 27 10:10:42 CEST 2017