theme/default/images/header.gif Piratenpartij
Voor een vrije informatiesamenleving.

Startpagina » Algemeen » Algemeen
    Antwoorden Weergaven Laatste bericht
  art 11 en art 13 EU copyright directive (interview prep)
café Weltschmerz en PPU interviews
Door: Rico op Fri, 31 August 2018
2 64 Mon, 17 September 2018 18:16
Door: Rico
  PPU Podcasts en bezoek aan Catelonie
Door: Rico Brouwer | Pirate op Mon, 10 September 2018
1 33 Sun, 16 September 2018 18:38
Door: Rico
  Smart City
Door: Maarten van der Pol op Sat, 15 September 2018
0 3 Sat, 15 September 2018 18:18
Door: Maarten van der Pol
  arjen kamphuis missing
Door: Rico Brouwer | Pirate op Sat, 01 September 2018
6 72 Mon, 03 September 2018 18:34
Door: Vincent van der Velde
  WIV2017 en DNA databank (interview prep)
café Weltschmerz en PPU PODcast
Door: Rico op Wed, 05 September 2018
0 26 Wed, 05 September 2018 14:36
Door: Rico
  petities (interview prep)
Hoe kunnen we democratie en bestuur realistisch en concreet verbeteren
Door: Rico op Tue, 28 August 2018
0 30 Tue, 28 August 2018 09:34
Door: Rico
  Uitnodiging: Verdiepingsavond "Smart City" 30-09-2018 16:00 - 19:00
Door: Maarten van der Pol op Mon, 27 August 2018
0 23 Mon, 27 August 2018 18:54
Door: Maarten van der Pol
  Re: Algemeen Verzamelmail, Volume 51, Nummer 5
Door: Socrates Raramuri op Thu, 23 August 2018
1 47 Thu, 23 August 2018 20:36
Door: Amber Hermsen
  ICT in het onderwijs (interview prep)
Door: Rico Brouwer | Pirate op Wed, 22 August 2018
0 41 Wed, 22 August 2018 22:21
Door: Rico Brouwer | Pirate
  tof interview over sleepwet dat niet op tijd werd gepubliceerd
Door: Rico Brouwer | Pirate op Mon, 13 August 2018
0 54 Mon, 13 August 2018 00:21
Door: Rico Brouwer | Pirate
  alternatief staatsbestel
interview prep
Door: Rico op Thu, 12 July 2018
2 137 Fri, 03 August 2018 21:39
Door: Rico Brouwer | Pirate
  aanwezigheid Piratenpartij bij introductieweken universiteiten en hogescholen
Door: Leontien Werner-Wafel op Sat, 04 August 2018
2 79 Sat, 04 August 2018 22:10
Door: henk henk
  Terugtreden als ledenraadslid
Door: edwin ijsman[1] op Sat, 28 July 2018
2 73 Sat, 28 July 2018 23:15
Door: Jonathan van Dijken |
  De legale facade Dinsdag 24 juli mars start 18.00 uur RAI
Door: henk henk op Mon, 23 July 2018
1 66 Wed, 25 July 2018 15:16
Door: Davidd van Deijk.
  Bestuursmededeling Piratenpartij Amsterdam.
Door: Piratenpartij Amsterd op Wed, 25 July 2018
1 51 Wed, 25 July 2018 08:24
Door: edwin ijsman[1]
  Politiediensten BeNeLux inzage in BRP, politieregisters en ANPR
Door: David Bekker op Mon, 23 July 2018
1 55 Tue, 24 July 2018 13:35
Door: Davidd van Deijk.
  code rood - actietrainingen
protest tegen de manier waarop met aardbevingschade en gaswinning in Groningen wordt omgegaan
Door: Rico op Mon, 23 July 2018
0 43 Mon, 23 July 2018 16:44
Door: Rico
  Wie wil mee op de Proudboot tijdens Gay Pride op 4 Augustus?
Door: Leontien Wafelman op Wed, 18 July 2018
2 86 Sat, 21 July 2018 08:14
Door: coretx
  Certificaat mailserver verlopen
Door: dulf op Sun, 15 July 2018
1 67 Sun, 15 July 2018 13:31
Door: dulf
  EU Zomertijd afschaffen
Door: Frank Bouwens op Thu, 05 July 2018
10 255 Wed, 11 July 2018 21:25
Door: Steven Russchenberg |
  hervorm ons geld!
7 juli, muziek in geld
Door: Rico op Mon, 25 June 2018
3 165 Sun, 08 July 2018 20:46
Door: Rico
  Felicitaties nieuwe Burgemeester van Amsterdam
Door: Piratenpartij Amsterd op Thu, 28 June 2018
0 66 Thu, 28 June 2018 22:06
Door: Piratenpartij Amsterd
  Protest tegen linktax / uploadfilter EU: Zondag 1 juli
Door: Maarten van der Pol op Tue, 26 June 2018
1 88 Tue, 26 June 2018 21:41
Door: Rico
  mailing over piratenweekend
Door: Leontien Wafelman op Fri, 22 June 2018
0 73 Fri, 22 June 2018 21:06
Door: Leontien Wafelman
  cannabis
Door: henk henk op Fri, 15 June 2018
2 102 Sat, 16 June 2018 23:22
Door: henk henk
  Piraat op bezoek bij JOVD over het EPD/LSP
Door: Rico Brouwer | Pirate op Wed, 06 June 2018
1 97 Tue, 12 June 2018 19:35
Door: Rico Brouwer | Pirate
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft, vrijdag 8 juni
Door: G-J op Thu, 07 June 2018
0 78 Thu, 07 June 2018 22:37
Door: G-J
  Afscheid als politiek leider
Door: jelle.de.graaf op Mon, 04 June 2018
3 131 Mon, 04 June 2018 17:32
Door: numtek
  IRC
Door: shakabon[1] op Wed, 30 May 2018
8 242 Thu, 31 May 2018 03:34
Door: Robert van der Peijl
  donderdagavond debat over donorwet - Utrecht
Door: Rico Brouwer | Pirate op Wed, 30 May 2018
0 78 Wed, 30 May 2018 16:10
Door: Rico Brouwer | Pirate
  verandering bezetting in Ledenraad
Door: Rico Brouwer | Pirate op Fri, 18 May 2018
2 144 Thu, 24 May 2018 12:45
Door: coretx
  Piratenpartij uitnodiging plenaire evaluatie Wiv en GR2018 - 3 juni 2018
Door: Rico Brouwer | Pirate op Tue, 24 April 2018
1 144 Mon, 21 May 2018 16:22
Door: Rico
  Fwd: [Leiden] Studium Generale over gemiste kans Wet Huis voor klokkenluiders
Door: Steven Russchenberg | op Wed, 09 May 2018
0 102 Wed, 09 May 2018 14:26
Door: Steven Russchenberg |
  10e editie Cannabis Bevrijdingsdag te Amsterdam - Ga je mee?
Door: abram.kleijweg op Mon, 07 May 2018
2 150 Tue, 08 May 2018 11:39
Door: Dick Swiers
  Fosta Sesta
Door: henk henk op Thu, 12 April 2018
3 222 Mon, 23 April 2018 13:04
Door: edwin ijsman[1]
  Oproep:vertalen blogs van Juia Reda MEP naar het Nederlands
Door: Wietze Brandsma op Sat, 07 April 2018
3 224 Thu, 19 April 2018 10:53
Door: Wietze Brandsma
  #byebyefacebook
Door: G-J op Mon, 09 April 2018
11 536 Wed, 11 April 2018 23:16
Door: henk henk
  diaspora
Door: Rico Brouwer | Pirate op Mon, 09 April 2018
1 132 Mon, 09 April 2018 08:01
Door: Dick Swiers
  Allen: We mogen weer! Handtekeningen referendum donorwet!
Door: Jonathan van Dijken | op Fri, 30 March 2018
4 249 Sun, 08 April 2018 20:41
Door: Jonathan van Dijken |
  Wat voor campagne rondom de donorwet heeft je voorkeur?
Door: Jonathan van Dijken | op Sun, 01 April 2018
0 112 Sun, 01 April 2018 16:13
Door: Jonathan van Dijken |
Naar forum gaan:
  
Legenda Nieuwe berichten Nieuwe berichten   Geen nieuwe berichten Geen nieuwe berichten   Gesloten (met ongelezen berichten) Gesloten (met ongelezen berichten)   Gesloten Gesloten   Naar een ander forum verplaatst Naar een ander forum verplaatst

Huidige tijd: Wed Sep 19 18:50:48 CEST 2018