theme/default/images/header.gif Piratenpartij
Voor een vrije informatiesamenleving.

Startpagina » Algemeen » Algemeen
    Antwoorden Weergaven Laatste bericht
  Gezocht! Oproep voor posterplakkers GR-verkiezingen Piratenpartij Utrecht
Door: David Bekker op Mon, 19 February 2018
0 7 Mon, 19 February 2018 17:06
Door: David Bekker
  Namens Piratenpartij Nederland adverteren op Facebook
Door: Geert-Jan op Wed, 14 February 2018
7 30 Sat, 17 February 2018 15:26
Door: Maarten van der Pol
  Flits-flyeractie aanstaande maandag
Door: Jonathan van Dijken | op Sat, 17 February 2018
0 10 Sat, 17 February 2018 11:07
Door: Jonathan van Dijken |
  naar aanleiding van Comité 21 maart-demonstratie
Door: ReindeR Rustema op Thu, 15 February 2018
2 8 Fri, 16 February 2018 22:17
Door: henk henk
  naar aanleiding van Comité 21 maart-demonstratie
Door: ReindeR Rustema op Thu, 15 February 2018
0 10 Thu, 15 February 2018 16:37
Door: ReindeR Rustema
  wijziging van de Wet op de orgaandonatie - visie PPNL
Door: Rico Brouwer | Pirate op Wed, 14 February 2018
0 15 Wed, 14 February 2018 11:18
Door: Rico Brouwer | Pirate
  Torrent van de Sleepwet campagnefilm
Door: Asta Mc Carthy op Fri, 09 February 2018
10 27 Sun, 11 February 2018 16:02
Door: Gijs Peskens
  Ter kennisgeving: benoemingen bestuur
Door: Jonathan van Dijken | op Sun, 11 February 2018
0 11 Sun, 11 February 2018 13:56
Door: Jonathan van Dijken |
  Anti-Sleepwet flyer actie Utrecht #3
Door: Roelof Roessingh op Fri, 09 February 2018
0 10 Fri, 09 February 2018 17:18
Door: Roelof Roessingh
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 9 februari
Door: Geert-Jan op Thu, 08 February 2018
0 24 Thu, 08 February 2018 22:36
Door: Geert-Jan
  Loomio thread: Adverteren op Facebook
Door: Jan Vlug op Tue, 06 February 2018
10 36 Wed, 07 February 2018 19:56
Door: Rico Brouwer | Pirate
  Fwd: Wij slepen minister Ollongren voor de rechter!
Door: Jonathan van Dijken | op Tue, 30 January 2018
0 50 Tue, 30 January 2018 17:33
Door: Jonathan van Dijken |
  de PPNL Sleepwetvideo is bijna klaar ..
Door: Rico Brouwer | Pirate op Tue, 30 January 2018
0 45 Tue, 30 January 2018 12:24
Door: Rico Brouwer | Pirate
  Anti-Sleepwet Flyer actie Utrecht
Door: Roelof Roessingh op Mon, 29 January 2018
0 38 Mon, 29 January 2018 21:30
Door: Roelof Roessingh
  Sleepnet in een andere vorm: Bij voorbaat verdacht, risicoprofilering
Door: Wim op Sun, 28 January 2018
0 41 Sun, 28 January 2018 15:25
Door: Wim
  vooraankondiging sleepwet avond PPU 7 maart
informatie en discussie in Utrecht op de Piraten debatavond
Door: Rico op Fri, 26 January 2018
0 39 Fri, 26 January 2018 23:24
Door: Rico
  Budget Gemeenteraadsverkiezingen 2018
Door: Jonathan van Dijken | op Wed, 24 January 2018
5 64 Fri, 26 January 2018 00:20
Door: Maarten van der Pol
  Camerastream
Door: Maarten van der Pol op Tue, 23 January 2018
0 46 Tue, 23 January 2018 03:35
Door: Maarten van der Pol
  muziek bij de Nederlandse Leeuw
Door: Rico Brouwer | Pirate op Sat, 20 January 2018
0 47 Sat, 20 January 2018 21:32
Door: Rico Brouwer | Pirate
  Support voor de kandidaten van PPU
Door: Piratenpartij Utrecht op Wed, 17 January 2018
0 54 Wed, 17 January 2018 19:36
Door: Piratenpartij Utrecht
  Flyeractie Anti-Sleepwet
Door: Roelof Roessingh op Wed, 17 January 2018
0 39 Wed, 17 January 2018 15:10
Door: Roelof Roessingh
  Help mee met de informatieflyers van de Piratenpartij!
Door: Maarten van der Pol op Sun, 14 January 2018
5 79 Wed, 17 January 2018 14:40
Door: Maarten van der Pol
  Op zoek naar debattraining
Door: Maarten van der Pol op Sun, 14 January 2018
2 57 Mon, 15 January 2018 10:27
Door: Gijs Peskens
  Videoproductie Sleepwetcampagne
Door: Maarten van der Pol op Wed, 10 January 2018
0 55 Wed, 10 January 2018 12:38
Door: Maarten van der Pol
  NieuwjaarsKroegmeet bij Piratenpartij Delft! Vrijdag 12 januari
Door: Geert-Jan op Tue, 09 January 2018
0 49 Tue, 09 January 2018 23:13
Door: Geert-Jan
  BBQ/Piratenweekend PPNL
Door: Jonathan van Dijken | op Wed, 27 December 2017
6 140 Wed, 03 January 2018 18:29
Door: Perpetual Rabbit
  Programma's, uitingen en fractiediscipline.
Door: Jonathan van Dijken | op Mon, 18 December 2017
2 96 Thu, 21 December 2017 17:37
Door: Leontien Wafelman
  Uitnodiging tweede kerstdag
Door: Maarten van der Pol op Tue, 19 December 2017
0 54 Tue, 19 December 2017 13:41
Door: Maarten van der Pol
  (geen onderwerp)
Door: Elbert Kaan op Mon, 18 December 2017
0 55 Mon, 18 December 2017 22:50
Door: Elbert Kaan
  Call to action: Sleepnet referendum
Door: Jonathan van Dijken | op Tue, 29 August 2017
3 440 Mon, 11 December 2017 14:27
Door: Rico
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 8 december
Door: Geert-Jan op Thu, 07 December 2017
0 69 Thu, 07 December 2017 21:43
Door: Geert-Jan
  Kan jij bijdragen aan het Wetenschappelijk Bureau?
Door: Piratenpartij Utrecht op Fri, 01 December 2017
1 96 Mon, 04 December 2017 13:54
Door: Azonata
  Fwd: Aanvraagformulier sleepnetreferendum online!
Door: Geert-Jan op Fri, 01 December 2017
0 69 Fri, 01 December 2017 18:55
Door: Geert-Jan
  Fwd: Subsidieregeling sleepnetreferendum bekend
Door: Geert-Jan op Wed, 29 November 2017
0 81 Wed, 29 November 2017 17:59
Door: Geert-Jan
  PPI General Assembly 25-26 november | Aanmelding
Door: abram.kleijweg op Sun, 12 November 2017
4 174 Sun, 26 November 2017 13:49
Door: Rico
  Hulp gevraagd
Door: Maarten van der Pol op Sat, 25 November 2017
0 88 Sat, 25 November 2017 04:13
Door: Maarten van der Pol
  Wat moeten we doen?
Door: Jonathan van Dijken | op Tue, 21 November 2017
3 193 Tue, 21 November 2017 17:32
Door: Rico Brouwer | Pirate
  Fwd: [Ticket#2017112110000014] PERSBERICHT: Wikipedia Open Kerken Fotochallenge: Fotografeer Brabantse kerken op Open Kerkendag
Door: Piratenpartij Pers op Tue, 21 November 2017
0 88 Tue, 21 November 2017 16:35
Door: Piratenpartij Pers
  Fwd: [Ticket#2017112010000016] Uitnodiging conferentie "Fading memories" - Goethe-Institut Rotterdam - 24 november 2017
Door: Piratenpartij Communi op Mon, 20 November 2017
0 78 Mon, 20 November 2017 11:56
Door: Piratenpartij Communi
  Subsidie-aanvraag referendum sleepnetwet (doe mee!)
Door: abram.kleijweg op Thu, 16 November 2017
0 85 Thu, 16 November 2017 11:31
Door: abram.kleijweg
Naar forum gaan:
  
Legenda Nieuwe berichten Nieuwe berichten   Geen nieuwe berichten Geen nieuwe berichten   Gesloten (met ongelezen berichten) Gesloten (met ongelezen berichten)   Gesloten Gesloten   Naar een ander forum verplaatst Naar een ander forum verplaatst

Huidige tijd: Tue Feb 20 22:17:53 CET 2018