theme/default/images/header.gif Piratenpartij
Voor een vrije informatiesamenleving.

Startpagina » Algemeen » Algemeen
    Antwoorden Weergaven Laatste bericht
  Copyright Reform in Europe / DRM / TDM
Door: Frank op Mon, 10 July 2017
0 32 Mon, 10 July 2017 01:37
Door: Frank
  LQFB
Door: Frank op Mon, 10 July 2017
0 26 Mon, 10 July 2017 00:46
Door: Frank
  internet consultatie
Besluit onderzoek in een geautomatiseerd werk
Door: Rico op Mon, 29 May 2017
5 139 Sat, 01 July 2017 08:46
Door: Rico
  Fwd: What’s going on with copyright reform?
Door: Bart Overkamp op Fri, 30 June 2017
0 29 Fri, 30 June 2017 12:21
Door: Bart Overkamp
  concept beleidsplan PPNL
Door: Frank op Fri, 30 June 2017
0 24 Fri, 30 June 2017 00:47
Door: Frank
  cybersafety
Door: henk henk op Thu, 29 June 2017
0 23 Thu, 29 June 2017 02:25
Door: henk henk
  Pirates of Catalonia asking for your support for Catalonian referendum
Door: Frank op Mon, 26 June 2017
1 36 Wed, 28 June 2017 12:35
Door: coretx
  Wie wil get PPI-congres organiseren...
Door: Frank op Mon, 26 June 2017
0 32 Mon, 26 June 2017 08:46
Door: Frank
  kandidaat Matthijs lijsttrekker voor Amsterdam
endorsement
Door: Rico op Fri, 23 June 2017
0 145 Fri, 23 June 2017 21:33
Door: Rico
  Fwd: Uitnodiging ALV Piratenpartij Groningen 25 Juni 2017
Door: Jonathan van Dijken | op Sat, 17 June 2017
0 49 Sat, 17 June 2017 21:44
Door: Jonathan van Dijken |
  Your ideas for the next Ministerial Declaration on digital government
Door: Jan Vlug op Thu, 15 June 2017
0 38 Thu, 15 June 2017 18:45
Door: Jan Vlug
  onderzoek naar LNG import en inzet in Nederland
Liquefied Natural Gas (LNG), aardgas in vloeibare vorm
Door: Rico op Thu, 15 June 2017
0 45 Thu, 15 June 2017 09:57
Door: Rico
  europees hof staat overheden toe om te censureren
Door: Davidd van Deijk. op Wed, 14 June 2017
4 63 Wed, 14 June 2017 23:42
Door: Frank
  Tip uit de mailbox: oproep herziening-voorstel-auteursrechten
Door: Frank op Fri, 09 June 2017
1 52 Mon, 12 June 2017 16:39
Door: Steven Russchenberg |
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Vrijdag 9 Jun
Door: Geert-Jan op Fri, 09 June 2017
0 41 Fri, 09 June 2017 16:53
Door: Geert-Jan
  Cannabis bevrijdingsdag 11 juni - Gezelschap gezocht!
Door: Steven Russchenberg | op Tue, 30 May 2017
1 56 Wed, 31 May 2017 13:00
Door: Dick Swiers
  Piratenpartij op Facebook
Door: Joe op Wed, 17 May 2017
13 234 Mon, 29 May 2017 21:26
Door: numtek
  Piraat in Buitenhof zondag
Door: Rico op Sat, 20 May 2017
0 49 Sat, 20 May 2017 19:43
Door: Rico
  Taverne wil de mensenrechten afschaffen.
Door: coretx op Mon, 15 May 2017
6 131 Wed, 17 May 2017 11:13
Door: Davidd van Deijk.
  Internetconsultaties
Door: Frank op Mon, 15 May 2017
0 61 Mon, 15 May 2017 22:36
Door: Frank
  Democratisch gehalte van landen
Door: Wim op Fri, 12 May 2017
0 66 Fri, 12 May 2017 10:31
Door: Wim
  Fwd: Piratenpartei NRW (@PiratenNRW) vindt een van je Tweets leuk.
Door: dulf op Mon, 08 May 2017
0 59 Mon, 08 May 2017 22:42
Door: dulf
  Vraag over pakjes sigaretten
Door: Bart Overkamp op Sun, 07 May 2017
9 150 Mon, 08 May 2017 14:55
Door: DrNukey
  macronleaks
gehackt, gelekt, net online, zondag verkiezingen
Door: Rico op Sat, 06 May 2017
1 84 Sat, 06 May 2017 13:14
Door: Rico
  Re: Ton van den Berg heeft een peiling gestart: Wat is belangrijker voor de PPNL in het kader van gebruik van een alias
Door: Frank op Sat, 06 May 2017
2 83 Sat, 06 May 2017 12:47
Door: edwin ijsman[1]
  Evaluaties, meningen, etc, etc...
Door: Jonathan van Dijken | op Fri, 17 March 2017
29 483 Fri, 05 May 2017 14:19
Door: Frank
  Fwd: [Ticket#2017050410000095] Betreft uitnodiging Thursday Night Live!
Door: Piratenpartij Communi op Fri, 05 May 2017
0 56 Fri, 05 May 2017 11:18
Door: Piratenpartij Communi
  Fwd: [Ticket#2017043010000065] Ziekenhuis wordt DNA-databank voor justitie - Persbericht
Door: Piratenpartij Communi op Sun, 30 April 2017
2 92 Tue, 02 May 2017 20:06
Door: Frank
  Kodi-boxen
Door: Frank op Wed, 26 April 2017
7 141 Fri, 28 April 2017 13:57
Door: coretx
  BB zit weer vast.
Door: coretx op Thu, 27 April 2017
1 68 Fri, 28 April 2017 09:30
Door: Frank Bouwens
  Kom op 5 mei naar de Godwinlezing van Maxim Februari over het morele karakter van data
Door: Joe op Thu, 20 April 2017
0 65 Thu, 20 April 2017 20:48
Door: Joe
  Herinnering ALV 30 April
Door: Jonathan van Dijken | op Sun, 09 April 2017
4 137 Thu, 20 April 2017 08:52
Door: edwin ijsman[1]
  Comment op de site gericht aan het presidium.
Door: Frank op Mon, 17 April 2017
1 83 Mon, 17 April 2017 12:56
Door: floor
  A2 posters
Door: Wim op Sun, 09 April 2017
7 164 Sun, 16 April 2017 17:42
Door: henk henk
  excuses voor de spam
Door: Jonathan van Dijken | op Thu, 13 April 2017
1 84 Thu, 13 April 2017 22:02
Door: Edwin IJsman
  zn Zz Azz z-
Door: Jonathan van Dijken | op Thu, 13 April 2017
0 60 Thu, 13 April 2017 15:23
Door: Jonathan van Dijken |
  (geen onderwerp)
Door: Jonathan van Dijken | op Thu, 13 April 2017
0 58 Thu, 13 April 2017 15:22
Door: Jonathan van Dijken |
  Kroegmeeting Piratenpartij Delft! Goede vrijdag 14 April
Door: Geert-Jan op Tue, 11 April 2017
0 66 Tue, 11 April 2017 22:01
Door: Geert-Jan
  voor de niet-twitteraars...
Door: Frank op Thu, 06 April 2017
0 67 Thu, 06 April 2017 18:13
Door: Frank
  Amsterdam experimenteert met alternatieve kiesstelsels
Door: Frank op Sun, 02 April 2017
0 78 Sun, 02 April 2017 23:36
Door: Frank
Naar forum gaan:
  
Legenda Nieuwe berichten Nieuwe berichten   Geen nieuwe berichten Geen nieuwe berichten   Gesloten (met ongelezen berichten) Gesloten (met ongelezen berichten)   Gesloten Gesloten   Naar een ander forum verplaatst Naar een ander forum verplaatst

Huidige tijd: Tue Jul 25 14:35:09 CEST 2017